Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gazdag férfiaknál szó szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiaknál szó szerint a nők kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm volt gazdagnak mondható, gazdagok voltak a szülei és ő mondta hogy hozzá mentek oda lányok szórakozóhelyen, hogy kvázi felszedjék. Pedig ő nem a klasszikus helyes pasi kinézetű volt, hanem az alacsony, kicsit túlsúlyos, pufi jóllakott óvodás kinézetű, de látszott rajta és kocsiján a gazdagság.


Szóval gyakorlatilag a gazdagságért ilyenkor a nők már hajlandóak félretenni a "pasi dolga kezdeményezni" alapvető női hozzáállásukat?


Vagy ráírnak a pasira instán stb. megszerzik telefonszámát?



2021. jan. 9. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,nem minden esetben látszódik valakin hogy gazdag.
2021. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan közegbe megy, ahol vannak kifejezett aranyásó nők, és látszik a srácon, hogy gazdag, akkor le fogják szólítani (vannak npk, akik erre képzik ki magukat, hogy meg tudják állapítani, hogy egy srácon kb. mennyibe kerülhetett a nadrág, a pulcsi, az ing, napszemüveg, karóra, cipő... milyen telefonja van, milyen kocsival érkezett). Nyilván nem az összes nő ilyen. És nyilván attól is függ tényleg, hogy mennyire látszódik a pasin a gazdagság. Ismerek olyan gazdagokat, akiről a kutya nem mondja meg, mert középkategóriás biciklivel jár H&M-es fehér pólóban-farmerben, márkátlan tornacipőben.
2021. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
2X éves korom óta viselek öltönyt. Hidd el, már ennek látványa is hat a nőkre.
2021. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 3


Ezt én is meg tudom erősíteni. Viszont ezért ritkán hordok öltönyt mert én nem vagyok gazdag.


Ez amúgy olyan fura. Valamiért azt gondolják hogyha egy férfi öltönyben jár akkor biztosan gazdag. :D

2021. jan. 9. 22:06
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2021. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
#4 Én nem azt gondolom, hogy gazdag, hanem azt, hogy ambiciózus, nem kell majd vele azon vitatkoznom, hogy fel kell-e venni esküvőre az öltönyt, tud áldozatot hozni a céljai elérése érdekében, intelligens, mert felismeri, hogy az öltöny milyen előnyökkel járhat és ki is használja ezt (mondjuk az öltönyös férfiaknál mindig azt nézem, hogy a másik irányból mennyire törtet keresztül másokon, mert nekem az már nem szimpatikus, ha nagyon).
2021. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

#4 Nehéz esetleg azt elfogadni, hogy csak szimplán tetszik az elegáns ruha a nőknek? Egy szép nőt is jobban megnézek, ha egy csinos estélyi van rajta és nem azért, mert rá vagyok indulva, hogy milyen gazdag, hanem mert esztétikus.


Istenem, ha valaha lesz pénzed, ígérd meg, hogy agyat veszel belőle 🤦🏻‍♀️

2021. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 7


Rákerestem Amazonon, de jelenleg nincs eladó agy. Talán Vaterán.



Az öltöny többek közt azért is irritáló nekem mint viselet, mert bárki akit láttam benne azok MLM sikeremberek voltak a hazug életükkel. :D

2021. jan. 9. 22:39
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk az ilyen női kezdeményezésen merengő kérdések kapcsán mindig eszembe jut, hogy egyszer férfiként regisztráltam egy chates oldalra (ha nőként regisztrálok akkor minden kanos férfi megtalal)

Nem volt profilom sem, meg semmi, és még így is rámírt egy nő, mert tetszett neki a személyiségemre utaló egyetlen egy dolog: a felhasználónevem. :D


Annyit tudtok szenvedni, miközben tényleg nem olyan nehéz felkelteni a nők figyelmét. Az, hogy ez nem megy, és azt hiszitek, hogy csak milliókat lehet, a ti bajotok.

2021. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Szeretnel finanszirozni egy ilyen macat, az ihlette a kerdest? Hajra! Gondolhatod mennyire lesz komoly es sikeres kapcsolat belole. Tevuton jarsz, ha szerinted ez jo dolog.
2021. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!