Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem kezdeményeztek férfiaknál?

Figyelt kérdés

Szerintem ennek 3 oka lehet.

- Úgy vannak vele hogy ez a férfi dolga.

- Biológiailag a passzív szerepre lettek programozva

- Nem mernek

Vagy esetleg mindhárom.



2020. okt. 3. 15:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

4. Nincs rá szükségük, mert kapnak ajánlatokat.

5. Nem érdeklik őket a férfiak.

2020. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 Mindkettő tökéletesen igaz.
2020. okt. 3. 15:33
 3/32 Sunshinedoll ***** válasza:
21%

Sose kényszerültem rá, hogy én kezdeményezzek.


Másrészt pedig ha valakit nem érdeklek eléggé ahhoz, hogy kezdeményezzen, azzal én nem fogom az időmet rabolni.

2020. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondanám hogy nem érdeklik őket a férfiak, de hogy egy kicsit is jobb nőnek nincs rá szüksége az biztos.
2020. okt. 3. 15:35
 5/32 A kérdező kommentje:
#3 Ha pedig nem mer kezdeményezni akkor gondolom végképp nem fogod vele az idődet rabolni.
2020. okt. 3. 15:37
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerű a válasz: ha nem vagy barbi nő (bármilyen korosztályban), mint amilyenek rázzák a rongyot egész nap a tvkben, akkor csak röhögnek rajtad egy jót a férfiak nagy része.

Nagyon lenézően bánnak és viselkednek a férfiak az átlagos farmer-pulcsis nőkkel, a legcsúnnyább informatikus csávó is szebbnek érzi magát az átlagos nőknél. A férfiak nagy része úgy gondolkodik, hogy ha egy átlagos nő kezdeményez beszélgetést, biztos kell neki valami (kapcsolat, család, stb.), s azért sem adják meg neki, nem tisztelik a női őszinte szeretet, kedvességet, tiszteletet és esetleges természetes terveket, rengetegszer láttam ezt, ismerőseim ugyanúgy.

Megoldást: ti férfiak egymást kellene oktassátok a normális érett viselkedésre és kommunikációra, annyi biztos jár a nőknek, hogy Ti kezdeményezzetek, nem pedig ezt a férfi munkát is (a sok közül) ők vállalják magukra.

2020. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#6 És nekünk férfiaknak mi jár? Mit végeztek ti el helyettünk? Elmondon én neked, semmit.
2020. okt. 3. 15:43
 8/32 anonim ***** válasza:
65%
Én kell arra oktassalak, hogy milyen a jó háziasszony, aki k.rva az ágyban és társaságban is feszíthetsz vele? Érdekes, hogy annyira óvodás vagy, hogy ezekről f.ngod nincs, de mindent be lehet pótolni, csak meg kellene erőszakolnod magadat a tanulmányozásra, Napóleon :).
2020. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#8 Semmiben nem kell kioktatnod mert azt én már megtettem. Több fogalmam van a nőkről mint gondolnád, már csak a gyakorlat elkezdésére kell valahogy elszánnom magam.
2020. okt. 3. 16:03
 10/32 anonim ***** válasza:
41%
Nyugi, minden nő odáig van a szexért! A leg visszahúzódóbb is, a legrondább is. Az asszexualitás meg csak egy kibúvó, ami miatt nem találják meg az álompasit. Viszont a pasik letarolják a nőket, ezért egy nőnek semmi szüksége sincs arra,hogy kezdeményezzen.
2020. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!