Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondol egy 30-40 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondol egy 30-40 körüli nő, ha egy 40 éves férfi első randin azt mondja, hogy még a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

Van stabil állásom, van kocsim, van egy pici megtakarításom (1 M), káros szenvedélyektől mentes, sportos életmódot élek, nincs adósságom. Tudom, hogy nagyon gáz ez az élethelyzet, éppen ezért szeretnék rajta változtatni. Még soha sem vittem haza lányt bemutatni a szüleimnek, lehet azt hiszik meleg vagyok, pedig kizárólag a lányok érdekelnek.

Későn érő típus vagyok, most érzem azt, hogy eljött az ideje a társkeresésnek. Korábban más célok motiváltak, nem ez volt a legfontosabb. Megtanultam a kereskedelemben, hogy minden a tálaláson múlik. Hogyan lehet mindezt elmondani úgy, hogy ne süssék rám a mamahoteles megbélyegzést? Elsősorban a hölgyek segítségét szeretném kérni, mit gondolnak minderről? Negatív kritikát kaptam már éppen eleget!

Köszönöm!


2021. jan. 10. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Aki igazán kíváncsi lesz rád, a személyiségedre, az nem fog hátat fordítani, ha ezt megtudja. Mindennek megvan a maga oka, nincs ebben semmi elitélendő. A lényeg, hogy ne ezen görcsölj már az elején. Sok sikert! :)
2021. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Hidd el hamar ki fogja deríteni az anyagi hátteredet és, ha kiszagolja a megtakarításodat, azt ügyesen ki is fogja facsarni belőled! Addig, te leszel a legjobb pasi! Csodálkozni fog azon; hogyhogy eddig nem volt csajod, mert ilyen jó pasinak, tíz ujjára is lehetett volna. Te leszel az Édes kis mackóka, a szeretet mintapéldánya, a csődör az ágyban, stb, stb, stb.

Amint a milliód eltűntette és teljesen leélt anyagilag, már keményen meg fogod kapni a mamahotelest. Anyádba beleköt, hogy nem lehet vele kijönni, néha be-be kavar, hogy kegyetlenül Xar legyen a viszony közted és a felmenőid között akkor is, ha Ő már továbbállt.

S, ha újabb nőd lesz oda is be fog kavarni.

Hidd el tapasztaltam túl vagyok egy váláson és két hosszabb kapcsolaton. Lenulláztak, porba tiporták az önbecsülésemet, kifacsartak lelkileg, morálisan teljesen összetörtek. 7 éve csak qrvázni járok. Kiszámíthatóbb fiskális környezetet biztosít. Fel tudtam építeni mellette egy stabil anyagi bázist. Most van egy állásom, amivel 650E-t keresek havonta, szüleimtől örököltem (2 ház + megtakarítás), de magam is tettem félre nem keveset. De inkább macskám legyen, mint bankszámla piócám!

2021. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
jól be kell lőni azt a szintet, amit szeretnél, magadat kell keresni nőben. egy nőt, akinek van egy kis állása, veled egykorú, anyjával lakik. vannak iylenek is, de általában ők is amolyan otthonülősek, elment melletük az élet. Az a tipikus vénlány fajta, egy ilyet kell keresned, mert az összes többihez pl. fiatal, gyerektelen, vagy elvált, gyerekkel rendelkező, vagy szingli gazdag ügyvédnő típus nem a te szinted. Szóval ha találtál egy vénlányt a cégnél, akkor kezdj el neki udvarolni, segédkezni, meghívni erre-arra. 1-2 éven belül megtörhet a jég és elfogadhat, innentől számíthatsz viszonzásra is. Nagy valózínűleg nem lesz oylan szép, de ez még változhat ha egy jó kapcsolatban lesz.
2021. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

szerintem semmit nem tanultal meg a kereskedelemben, mert akkor nem a talalason trukkoznel es kerned ki idegenek velemenyet, hogy eladhatobba tedd a nyomorod. nekem ez anszurd, hogy otthon elo 40 eves ferfinek (vagy nonek, akarkinek) osszesen 1 millio ft megtakaritasa van egesz eleteben. ha azt vesszuk, hogy 30 eves korod ota dolgozol, akkor az evi 100 ezert ft, tehat havonta kevesebb mint 10 ezert ft-ot tudtal feleretenni. nekem inkabb ez az aggaszto, hogy mire mehet el a penz, miert nem tudsz semennyit sporolni? es mem azert, mert a ‘penzre megyek’ de nem szivesen mennek pl kozos kasszara egy olyan emberrel, akinek ennyire nincs penzkulturaja.


milyen mas celok motivaltak fiatalabb korodban? csajoztal, aztan most rajottel, hogy hopp kene egy allando? oszinten hacsak nincs valami extrem oka (betegseg, szulok apolasa, anyagi csod a a csaladban stb), akkor szamomra ez hatalmas negativum, h ennyi idosen semmi sajat egzisztenciat nem tudsz felmutatni. ne azon agyalj, hogy h csomagold be szepen, hanem inkabb azon, h hogyan, miert jutottal ide es mit tudsz tenni, h ez valtozzon.

2021. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy milyen az a konkrét nő.

32 éves plázamaca aki őrült dögös, de eltartatja magát? Neki nem fogsz kelleni.

36 éves kétgyerekes elvált nő? Neki sem fogsz kelleni, mert nem fog elég talpraesettnek gondolni.

38 éves szürke kardigános macskásnő aki szintén otthon lakik? Na, neki szimpatikus leszel.

2021. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
5. na, mondjuk a kétgyerekes 36 évesek ne válogassanak!
2021. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

#6

Miért ne válogasson? Van gyereke, van élete, a pénisz csak opció, nem szükséglet többé.

2021. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Semmire.
2021. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Először megkérdezném miért. Érdekelnének a körülmények. Egy kétszobás kis panelban összezsúfolódva élsz a szüleiddel, vagy egy tágas kétszintes kertes házban.

Másodjára beugrana ismerősöm, aki az első verzió. Kétszobás lakásban, szintén erős, sportos, egészséges, nagydarab fiatalember. Az olyan élet szánalmas. Felnőtt férfi létére a lakásban be volt húzódva mindig a szobájába, semmit nem csinált. Persze dolgozott, eljárt otthonról, de otthon csak a szobájában. Mint egy kisgyerek. Vagy kamasz?

Harmadjára, kevesellném a megtakarításod. Szülőkkel élve, ennyi idő alatt, sokkal többet is félre lehetett volna rakni. Többet? Akár egy lakás árát is...

De ha egy nagy házban éltek, külön élettérrel, az teljesen más megítélés alá esne.

2021. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#4 #9

Érthető, hogy ellenszenvesnek találsz, hiszen csak általánosítani tudsz, mivel nem ismered az életkörülményeimet! Ez is bizonyítja, hogy ha kizárólag a sztereotípiákra támaszkodva ítélünk meg másokat, igen gyakran jutunk téves következtetésekre!

20 éves korom óta dolgozom, nem 30, amióta leszereltem a seregből. Nemritkán túlóráztam, ha kellet. Így utólag visszagondolva nem volt annyira könnyű. Kollégáim szerint megrögzött munkamániás vagyok, pedig szerintem ez nem más, mint céltudatosság!

Egy vidéki kisvárosban lakom, kertes házban. Egyébként igen kevés itt a munkalehetőség. Meg kellett becsülni, ami van!

A keresetem egy részéből kaja, rezsi, számlák, a maradék meg ment a hobbira. Nagyon drágák a minőségi faipari gépek. Bútorok restaurálása, készítése a hobbim. Szüleim egyszerű emberek, mindenemért, meg a most már viszonylag jól felszerelt műhelyemért keményen meg kellett dolgoznom, mert a nulláról kellett indulnom!

Elhiheted, tudom mit jelent spórolni, mennyire nehéz döntést hozni, hogy mire költsek, melyik a legszükségesebb! Mi ez, ha nem "pénzkultúra"?

Mindezzel csak az a baj, hogy az évek padlógázzal suhantak el mellettem.

Nevezheted kapuzárási pániknak is, de mint fentebb írtam, későn érő típus vagyok. Most értem meg ahhoz, hogy legyen egy komoly kapcsolatom.

Ezek tudtával is elítélsz?

2021. jan. 10. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!