Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehéz két gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz két gyerekkel 40 éves nőként újrakezdeni, ha sokáig otthon volt a gyerekkel, nem társasági a nő és nincs karrierje?

Figyelt kérdés
a szakmájában már nem érné meg a továbbképzést megcsinálni, mert akkor is pályakezdő lenne és már nem tud karriert építeni benne, marad az asszisztensi és hasonló munkák.nincsenek barátai, nem tud feloldódni a társaságban, feszeng és nem jó a beszélőkéje?

2020. dec. 23. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát így elég nehéz.
2020. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Miért voltál sokáig otthon? 2 gyerek max. 6 év. De te már 40 vagy.

Így nagyon nehéz lesz.

2020. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mert nem akartam a férjemre bízni a gyereket. mindig ordibált velük, 10 perc együttlét után már sírtak, mert apu kiabált.ha fájt valamijük, nem hitte el, szerinte csak hisztiztek. és amúgy sem számíthattam volna rá, mert az anyját akarta hívni minden esetben ha hiányozni kell a melóhelyről, anyósom meg nem kedvelt engem. anyós és én között oszlott volna meg a feladat, azért maradtam itthon. csapdába éreztem magam. elkezdtem egy sulit is, de nem bírtam két kicsivel egyedül, a folyamatos tressztől nagyob beteg lettem, krónikus hurutom volt évekig és alvászavar.nem tudtam tanulni így kiestem a suliból.
2020. dec. 23. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Gyakorlatilag esélytelen új, normális palit fognod, de ezt te is tudod.


Amit pedig a 3.-ra írtál, nos te választottad ezt az életet.

2020. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Am én nem arra írtam h nehéz lesz ismerkedned h sokáig voltál otthon meg munka meg ilyenek. Hanem h se barátok, se ismerősök, se társaság, introvertalt is vagy, nehezen is megy részedről a kommunikáció. A munka az olyan, amilyen, de az elobbieket lehet nem ártana fejleszteni.
2020. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
most még rosszabb hogy gyakoroljam a társasági létet, mert covid van. több helyre is pályáztam, a múltam és szerintem a gyerekek miatt sem vesznek fel, mert félnek, hogy digitális oktatás lesz.
2020. dec. 23. 20:21
 7/14 A kérdező kommentje:
olyan helyre, ahol vírussal kell dolgozni pl. tesztelő, ápoló, nem szeretnék menni, szerintem senki se akarja az ilyesmit hazavinni...
2020. dec. 23. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát max neten tudod gyakorolni sztem. Vannak anonim chat oldalak. Ha gondolod próbáld ki.
2020. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Változtatnod kell a hozzáállásodon. Legyél kedves, barátságos, nagy dumás. Egyből lesznek sikereid.
2020. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mekkorák most a gyerekek? Elvannak otthon együtt, felügyelet nélkül?

Mid van, amire építhetsz? Ingatlan, autó, egyáltalán a lakhatást meg tudod oldani?

Nem írod, hogy mi a szakmád. De az se mindegy. Pl. Egészségügyi végzettséggel bármikor kapsz munkát.

Teljesen új szakma? Valami piacképes.

Esetleg külföld? Nyelvtudás van?

Ennyiből, amit írtál, semmi se derül ki. Az biztos, hogy a megélhetést meg kell oldanod, első egy fix munkahely. Aztán a gyermekfelügyelet. Utána a lakhatás, ha nincs hová menni.

2020. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!