Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác a randi végén miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác a randi végén miért mondogatja azt, hogy ő nagyon jól érezte magát, szimpi vagy neki, szeretne még folytatást, több talit de utána meg nem keres?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert színhàz a vilàg van nàlad jobb p...nci
2021. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. csak kamuzott, mert igy egyszerubb volt neki, mintha megmondana, h nem jossz be neki


2. lehet tenyleg szimpi voltal, de azota talalt egy meg jobbat es azzal van inkabb elfoglalva

2021. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Talán arra vár, hogy te keresd. Ezzel teszteli, hogy te is érdeklődsz-e ő iránta.
2021. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez jutott eszembe hirtelen:

[link]

Sajnos hazudott. Ha nekem valaki szimpi a randi végén, akkor a randi alatt megbeszéljük a következő találkozót

2021. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Várja hogy ő érdekel-e téged. Ezekszerit nem mert te is inkább rá vársz ahelyett hogy egy lépést tennél felé.
2021. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem irtad, hogy mi volt a valaszod. Volt egyaltalan valaszod? Lehet o meg arra var, es szomoruan konstatalta, hogy meg valaszt sem kapott. Egy kezdodo kapcsolatban iszonyuan fontosak a visszajelzesek. Ha kimarad egy tanclepes, akkor vege a tancnak. Ha az o "vallomasara" egy unottnak tuno sablonos, te is nekem a valasz, akkor azt is bukasnak veszi. Korabbi tapasztalatai alapjan tudja, hogy ennel tobbet is ki tud valtani az ellenkezo nembol, nem adja alabb. En itt keresnem a problema okat.
2021. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is mondtam, hogy jól érzetem magam, tök örültem, hogy találkoztunk.

Én teljesen őszintén mondtam mert tényleg így éreztem.

Úgy váltunk el, hogy majd ő keres.

De tegnap este ráírtam, kb 3 mondatot beszéltünk, utolsó üzimre meg már csak szmájlival válaszolt.

2021. jan. 11. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ennek annyi. Nem veled kepzeli el a jovojet.
2021. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ott ugy erezte aztán a azokasos hetkoznapokban lejött rol
2021. jan. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!