Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiaknak hogyhogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak hogyhogy nem probléma a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én el se tudnám képzelni már azt se, hogy tőlem 4-5 évvel fiatalabb páram legyen. De náluk még 10 év se számít. Ez miért így alakult?
2021. jan. 12. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem probléma, 7 évvel fiatalabb a párom és én vagyok a nő. Tehát nem minden nőt zavar.
2021. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Angel3000 ***** válasza:
53%
Szia! Azt hiszem, ha megtalàlod a szàmodra ideàlis pàrt, akkor a korkûlöbség nem szàmit valahogy màr!
2021. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ebben nincs igazad. Kb 7-8 évnél van a határ, ennél fiatalabbal már nagyon ritkán állnak össze (ne beszéljünk most az érdek kapcsolatokról). Szellemi érettség és élettapasztalat beli nagy eltérés miatt van ez így.

Gondolj csak bele, 30+ évesen szerinted tudunk azonosulni a gimnazista lány történelem témazárójához kötött stresszéhez?

2021. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
A ferfiaknak is gond. Azokat, akikbol a sajat korosztalyuk nem ker, ezert fiatal lanyokat hajkurasznak, nem neveznem ferfinak. A szexert cserebe pedig hajlandoak eljatszani neked az apaszerepet.
2021. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Úgy, hogy hozzájuk képest mindig fiatalabb lesz a nő, nem aszott banyát akarnak maguk mellé, már amelyik megteheti hogy válogasson és a legjobbat meg is szerezze.


Azért nem mindegy, hogy reggel ki mellett ebredsz, ki vesz fel szexi fehérneműt, ki szül neki gyereket.


Köztünk 15 év van, majdnem 16 , 25/41 voltunk amikor osszejöttünk. Semmi érdek nem volt benne, azóta sincs.

2021. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Kérne belőlem a saját korosztályom. De mivel 15 évvel fiatalabb nők is szóbaállnak velem, miért ne őket választanám?
2021. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Mert nekik mindegy, csak legyen punci.
2021. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

"Azokat, akikbol a sajat korosztalyuk nem ker, ezert fiatal lanyokat hajkurasznak, nem neveznem ferfinak."


Tudod szinte az összes gazdag, sikeres férfinak legalább 15-20 évvel fiatalabb a felesége, pont azért, mert ők megtehetik, hogy a fiatalok közül válogassanak.

Valójában tetszik vagy sem de egy igazi férfinak mindig a fiatalabb nő kell, szóval pont azt nem tartod férfinak, aki férfiként viselkedik, ez elég vicces szerintem.

2021. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
szerencsére a trend kezd megfordulni és a nők is már a korabeli és fiatalabb pasikra hajtanak, mert utálják a hájas, öreg, ráncos pasikat, akik azt se tudják mi az a hyaluronsav.
2021. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
ja és mert az idősebb pasiknak már nem áll fell, nem oylan jó hozzá a vérkeringés
2021. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!