Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme a puncs.hu-ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a puncs.hu-ra regisztrálni? Milyen a felhozatal?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsi vagyok, hogy érdemes-e regisztrálni vagy inkább hagyjam. Amúgy 20 éves lány vagyok.

Erkölcsileg nincs vele problémám, csak arra lennék kiváncsi, hogy tényleg lehet-e normális SD-t találni ott.

Kíméljenek azok, akik csak le akarnak kurvázni, mert nem hasznos. Tényleg csak információt szeretnék.



2021. jan. 13. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a felhozatal? Hat a diakhiteledet gondolom torlesztik majd.
2021. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia, nem úgy értettem, bocsánat, ha rosszul fogalmaztam. Arra lennék kiváncsi, hogy értelmes emberek vannak fent, vagy inkább ilyen kamusok akik csak chatelni akarnak
2021. jan. 13. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, pali vagyok. De attol fuggetlenul, hogy errol mit gondolok, mit szamit mit irnak? Menj fel aztan ha nem tetszik torlod. Szerintem mar ugy is elhataroztad mi a celod, nem egy gyakori fogja neked megvaltoztatni.
2021. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Értelmes embert akarsz de chatelni nem.🤔🤨
2021. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3

Igenis érdekel, hogy milyen volt más lányoknak, mert nemzetközi oldalakon pl nagyon sok sex trafficking történik (vagy fent áll annak a veszélye) és csak azt akartam tudni, hogy milyen vészes.


#4

Nincs bajom egyáltalán a chatelessel, de azzal igen, amikor az embert hitegetik vagy csak húzzák az időt

2021. jan. 13. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Ott is mint minden ismerkedős oldalon buta ostoba frusztrált selejtek vannak, akik élőben egy nullák és senkinek se kellenek. A puncs még ha lehet tetézni még rosszabb mivel ez az oldal kifejezetten az anyagiakra épül, az ott élő férfiaknak (a többsége nőgyűlölő pszichopata) kb a pénz az isten és úgy fognak kezelni mint egy megvehető árult, egy darab húst tehát semmibe vesznek. Kb úgy képzeld el hogy pattogni fogsz a pasinak, én egyébként ott láttam a legbetegebb perverzeket és elvárja hogy pénzért csináld meg.

Szerintem ismerkedésre eddig magasan a Facebook a legjobb ahol mindenki arccal, névvel, lakhellyel ott van. Persze nem egy nagy durranás de sokkal minőségibb emberek vannak mint kb

bárhol máshol.

2021. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm, nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz ott a helyzet:)

2021. jan. 13. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Én nem tartom értelmesnek azokat az embereket, akik megvesznek nőket szopás, szex miatt.

N

2021. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanaz, mint a rosszlányok.hu, csak húztak rá egy rózsaszín ruhát, light verzió! Támogatásért (értsd: pénzért) cserébe nyújtasz ezt-azt! Persze írják, hogy szabadidő együtt töltése, meg közös programok, de ez csak "virágnyelv", mindenki tudja miről szól valójában!
2021. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem pozitív tapasztalataim vannak. Csak értelmes, sikeres, gazdag férfiakkal találkoztam onnan. Sőt, még kimondottan jól kinézők is volt, nem azért fizettek, mert máshogy nem jutottak volna szexhez, csak őket az izgatta, ha fizetnek érte.


Javaslom, ha tényleg jó nő vagy, akkor csak a kiemelt és luxus kategóriát kínálók között válogass. Az alsó kategóriásoknál gondolom ki lehet fogni nyomikat meg kamukat is.

2021. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!