Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ért minden férfi félre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ért minden férfi félre? Miért gondolják mindig azt, hogy van esélyük csak azért mert szóba állok velük?

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó lenni, ezért többször van hogy szóba elegyedek több férfival ha kezdeményeznek. De az esetek nagy többségében mindig annyira fellelkesülnek, hogy azt hiszik hogy bejönnek nekem, és van esélyük.... pedig semmi erre utaló jelet nem adok, és direkt vigyázok arra, hogy soha ne tegyek célzásokat, és ne beszéljek úgy, mint amiből azt lehetne leszűrni, hogy tetszenek nekem... (persze vannak olyan férfiak is, akik tetszenek, és azoknak finoman jelzem is, de ritkán jellemző ez rám)


Hogy lehet az ilyen helyzeteket kezelni?


2021. jan. 16. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert ki vannak éhezve. Hiába beszélnek arról, hogy kedvesen kell elutasítani, a gyakorlatban nem működik.
2021. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Pff.. hát én nő vagyok és én is mindenkivel kedves vagyok, de eddig semmi gondot nem okozott ez. Hacsak nem bunkón és agresszívan kezd el nyomulni rád valaki, akkor miért baj, ha megpróbál kezdeményezni? Azért ennyire nem kell félni a férfiaktól, kivéve persze azt, aki abnormális, de azzal meg mindegy milyen vagy.
2021. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a férfiak tipikusan azok, akik csak akkor állnak szóba nőkkel, ha többet akarnak a nőtől, mint barátság. És önmagukból kiindulva úgy gondolják, hogy a nő is így működik, és ha szóba áll velük, az már a romantikus vonzódás jele. Ha nem akarsz tőlük semmit, egyértelmű nemet kell mondani, utána pedig elzárkózni a további közeledés esélye elől is. Nem kell velük haverkodni sem, mert ők sem haverkodni akarnak veled.
2021. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem ez a megszokott. Általában gyors lerázás van. Sajnos nehéz eldönteni az elején, hogy mit akar a nő. Néztem már be többször, hogy azt hittem csak haverkodni akar, közben meg más lett volna a cél. Kínos az ilyen, mindkét fél részéről.
2021. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pff.. hát én nő vagyok és én is mindenkivel kedves vagyok, de eddig semmi gondot nem okozott ez. Hacsak nem bunkón és agresszívan kezd el nyomulni rád valaki, akkor miért baj, ha megpróbál kezdeményezni? Azért ennyire nem kell félni a férfiaktól, kivéve persze azt, aki abnormális, de azzal meg mindegy milyen vagy.



Azért baj, mert nagyon bele éli magát, és szar örökké azzal jönnöm hogy " de én nem úgy gondolom bocsi". De ezt mind úgy teszi ( tehát úgy éli bele magát) hogy abszolút, de tényleg semmi jelét nem adom a vonzalmamnak(a nem létezőnek), csak haverkodok, szóba állok, viccelődők. (és ezzel azt a felvetésedet is megválaszoltam, miszerint félek a férfiaktól)

2021. jan. 16. 23:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit kedves egy nő, a férfi már hajlamos többet hinni. Azt hiszi, valamit akar a nő, vagy épp többet akar a megbeszéltnél. Csak mert épp neki olyan közvetlen a természete...
2021. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 hidd el, részemről semmi félre érthető nincs. A barátnőm is elmondta, hogy amikor egy nekem nem tetsző férfi szexuális útra tereli a témát, vagy arról beszél hogy tetszem neki vagy ehhez hasonlók, olyan szinten elutasító vagyok, hogy csak a hülye nem kapcsol... de sokan még így sem veszik a lapot. Nem tudom hogy kellene viselkednem, hogy ne én legyek a világ legbunkóbb embere.
2021. jan. 16. 23:58
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 köszi a választ, de kicsit sem, elhiheted kicsit sem vagyok kedves :)))

Pont ez a vicces az egészben. Beszólogatok, árad belőlem a szarkazmus... és még sem érdekli őket..

2021. jan. 17. 00:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy nő közeledik felém, és én nem lennék rá nyitott, akkor kicsit távolságtartó leszek, pl neten nem válaszolok neki csak másnap, vagy kerülöm a személyes kontaktust, általában leesik nekik kis idő után. Persze ez se szép megoldás, de az meg milyen rossz, hogy leírod, hogy "nem akarok tőled semmit" :D
2021. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet ez lesz a legjobb... a fokozatos leépítés.
2021. jan. 17. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!