Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ért minden férfi félre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ért minden férfi félre? Miért gondolják mindig azt, hogy van esélyük csak azért mert szóba állok velük?

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó lenni, ezért többször van hogy szóba elegyedek több férfival ha kezdeményeznek. De az esetek nagy többségében mindig annyira fellelkesülnek, hogy azt hiszik hogy bejönnek nekem, és van esélyük.... pedig semmi erre utaló jelet nem adok, és direkt vigyázok arra, hogy soha ne tegyek célzásokat, és ne beszéljek úgy, mint amiből azt lehetne leszűrni, hogy tetszenek nekem... (persze vannak olyan férfiak is, akik tetszenek, és azoknak finoman jelzem is, de ritkán jellemző ez rám)


Hogy lehet az ilyen helyzeteket kezelni?


2021. jan. 16. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Öltözz fel rendesen.
2021. jan. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez van belénk kódolva, hogy ha egy nő leáll beszélgetni velünk, akkor biztos többet szeretne.
2021. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
És ha nem állok le beszélgetni, akkor nagyképű k.va vagyok, aki azt hiszi hogy mindenki meg akarja rögtön dugni, holott állításuk szerint csak beszélgetni szeretnének, és barátkozni.... :D
2021. jan. 17. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!