Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi a különböző elvárások miatt gondolja meg magát az kamu?

Figyelt kérdés
Amikor randira hívott, már akkoris tudta azt, hogy nem vagyok egy nagy buliba járós, nem vagyok nagy belváros rajongó és jelenleg is a külvárosba élek. Mégis elhívott randizni. Most arra hivatkozva mondta le a randinkat másfél nappal később, hogy nagyon mások vagyunk és nem lenne ez szerencsés szerinte. De egyébként meg tök jól elbeszélgettünk, nevettünk napokig és úgy tűnt, hogy megvan a kémia is külsőre. Szóval nem igazán értem ezt a hirtelen váltást. Nagyon semlegesen írt. Nem úgy, mint, amit eddig megszoktam. Szerintetek?

2020. aug. 24. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem kamu.

En is ismerek többs racot is hogy vannak feltételeik es azok felül is irnak mindent. Nem erzelmi alapon müködnek

2020. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de így elvette az esélyt kettőnktől, pedig úgy éreztem, hogy tudnám szeretni és ha egyszer tényleg arra kerülne sor, hogy bekéne vele költözni a belvárosba, megtenném. Nem érdekelne. Szerintem nem ezen múlik egy kapcsolat, ha valakit szeretünk. Egy nő azzal a világ végére is elmegy.
2020. aug. 24. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha költöznel meg keresne màst amivel beled lehet kötni.

Szerintem ritka egyenes a srac.


A legtöbb egy kis szexért megjatsza hogy megfelelö vagy szamara es csak aztan dob ki.

2020. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit eddig látott belőled az alapján mérlegelt, illetve a saját élethelyzetét, személyiségét, igényeit vette figyelemben. Nagyon az elején, főleg, ha nem ismertétek egymást mielőtt elkezdtetek kavarni/ismerkedni, nem beszélünk még komoly, mély érzésekről, sokszor szerelemről sem, csak testi vonzalomról, szimpátiáról. Ezekalapján nem szeretne veled lenni. Szerintem is korrekt, hogy megmondta már most és nem miután megdugott 2x utána közölte veled azzal a kijelentéssel, hogy "pedig ő adott esélyt és megpróbálta, hogy hátha működik.."
2020. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem pont hogy nem egyenes, mert nem is mondta le a randinkat, nekem kellett ráírni, hogy akkor ott legyek - e a megbeszélt időpontban. És akkor mondta ezt.
2020. aug. 24. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát fentebb azt írtad, hogy ő mondta le a randikat és nem azt, hogx te puhatolóztad ki, hogy már nem akar talizni.

A lényeg, hogyha nem akarja, akkor hagyd. Klisésen hangzik, de majd találsz mást.

2020. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő mondta le, mikor ráírtam, hogy odamenjek-e 11-re,ahova megbeszéltük. Csak azt nem értem, minek hívott el randira, ha utána meg alig telik el kis idő és máris lemondja... Én ezt tipikus hülyítésnek tartom.
2020. aug. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!