Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok, ha a nő az első randin jegygyűrűt viselne a bal keze gyűrűsujján?

Figyelt kérdés
Kérdőre vonnátok? Ha azt mondaná, hogy magának vette és azért hordja mert tetszik neki elhinnétek?

2021. jan. 19. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy bárki tud gyűrűt húzni bármelyik ujjára? Igen, sajátra is.
2021. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Azt gondolnám, hogy biztos nagyon azt akarja h meggyűrűzzék. Para csaj lehet.
2021. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

1.: Nem zavar soha, ha van férje.

2.: Exemnek a melóhelyén adtak, mert bizalmat ébreszt az ügyfelekben.

3.: Sosem volt még eljegyzésem sem, mégis 19-20 éves koromtól hordok karika aranygyűrűt.

2021. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs, milyen a jegygyűrű, vagy hogy tudom megkülönböztetni a többi gyűrűtől.. és nem is nagyon érdekel.
2021. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Köves gyűrű... Nekem is van a balkezem gyűrűs ujján. Kaptam a szülinapomra, de nem eljegyzésre.

Mindegy. Akkor el vagyok jegyezve.:)))

2021. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jobb kezemen van egy családi örökség miatt éppen jegygyűrűnek is felfogható köves gyűrű.


A balon hasonló okokból, csak legjobb barátnőm családjának bizalmi alapján (15 éves barátság) karika ,köves .


A másik barátnőm pedig ajándékba kapta .


Szóval nem tudom kinek mi számíthat jegygyűrűnek , de 1000 oka lehet . Szerintem nem ez a meghatározó .

2021. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is viseltem egy időben, mert nagyon tetszett egy tipus. Nem biztam benne, hogy egyhama lesz párom aki megkér, ráadásul PONTOSAN olyan gyűrűvel ami nekem tetszik, igy hat viseltem szingliként is. Van ilyen.
2021. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy barátnőm (szintén nő vagyok), aki az egyik szülinapjára egy klasszikus eljegyzési gyűrűt kért, mert tetszik neki a stílus és azzal jár-kel szingliként.
2021. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, ti honnan az istenből tudjátok, hogy valami jegygyűrű vagy sem. Azért, mert kő van rajta? Azért, mert arany? Mi az isten van veletek, hogy folyamatosan a gyűrűkről kell spekulálni? Attól, hogy ékszert hord az ujján valaki, nem lesz automatikusan foglalt. 🤦🏻‍♀️
2021. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Most őszintén... Szerinted hány férfi nézi?

Össze vissza mindegyik ujjukra raknak a nők mindenféle gyűrűt

2021. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!