Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden férfi kérdez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi kérdez nagyon intimeket az első 3 randin?

Figyelt kérdés

Szóval randiztam egy pasival, aki egyébként nagyon tetszett és szimpatikusnak tűnt, de nagyon zavarba ejtő kérdéseket tett fel: mikor veszítettem el, hány pasival voltam, mi az amit még nem volt lehetőségem kipróbálni de szeretném, kedvenc póz, legextrémebb hely, és nagyon sok ilyen (a harmadik randin).

Elmondtam neki hogy 21 évesen veszítettem el, egy férfivel voltam eddig egy több mint 3 éves kapcsolatban, hogy volt több extrémebb hely is és hasonlók, szóval igyekeztem kitérni a legtöbb kérdés elől. Azt mondta hogy ő tapasztalt, vad csajt keres, nem egy mimózát, de szerintem csak azért mert nem feküdtem le minden férfivel aki rám kacsintott még nem leszek mimóza. Félek hogy csak szexre hajt és nem komoly kapcsolatra, megmondtam neki hogy szerintem mi nem egymást keressük és további sikeres ismerkedést kívántam. Erre azért elég mérges lett, és nagyon támadóan lépett fel, akkor rájöttem hogy tényleg nem őt keresem. De mindegy is. Normális ilyen kérdéseket feltenni? Ez megszokott?



2021. jan. 12. 08:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

"nagyon zavarba ejtő kérdéseket tett fel:"


Nem válaszolnék ár és megköszönném a találkozást, és el...

Nem is ismeritek még egymást, nincs is köztetek semmi,

honnan veszi a bátorságod?

2021. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem hozta volna fel a témát, már 3. randi sem lett volna.
2021. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem első alkalommal még nem igazán normális, de nem vagyunk egyformák.
2021. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"Félek hogy csak szexre hajt és nem komoly kapcsolatra,"

Nem kell félned lerázni.

Kizárólag a szexre hajt. Én azt mondanám, felejtsük el egymást.

2021. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki tényleg kapcsolatban gondolkodik, akkor meghagyja ezeket a kérdéseket későbbre, amikor ideje lesz a dolognak. Valószínűleg nagyon rá vannak pörögve a szexre.
2021. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha már most mérges meg támadó a 3. randi után örülj neki, hogy megszabadultál tőle, mert ha együtt lettetek volna még a keze is eljárt volna előbb vagy utóbb... Amúgy lehet ilyeneket kérdezgetni csak igényesen kicsit viccesebbre fogva nem egyből azzal indítani, hogy "Hányan jártak benned babám?" Tapló emberre vall, aki ilyent megkérdez a párjától is nem hogy egy alakulóban lévő kezdődő találkozgatások során. Itt egyértelműen csak dugni akart és ennyi.
2021. jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól az ismerkedés.. lehet kérdezni bármit, de meg is lehet tagadni a választ bármire. Ha belegondolsz igazából jól jártál, így hogy felhozta és azzal, hogy őszintén válaszoltál. Ha nem beszéltek erről, akkor lehet néhány szexig eljuttok és akkor veszed majd észre h mekkora idióta.
2021. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Én csak a 4.-en szoktam. Akkor is csak a 18. perc után.
2021. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, amint meghallottam ezeknek a kérdéseknek valamelyikét a randikon, léptem is le. Ilyeneket az kérdez, aki utána erre akarja kiverni vagy valamilyen formában visszaélni vele, ezt fixen állítom.


A vőlegényem sosem kérdezett ilyeneket, szóbajött a téma a kapcsolatban, de sosem faggatózott. Az természetes, ha valaki a korábbi kapcsolataimról kérdez, de a nemi életemről? Komolyan? Ez még makulátlan múlttal is undorító és nem is méltatom válaszra, főleg, ha valaki ennyire erőlteti. Ha kevés partnered volt, akkor azzal él vissza, meg elkezd atyáskodni, hogy majd ő bevezeti a kislányt a sűrűjébe a dolgoknak, ha sok, akkor neked már úgyis mindegy, mehet orrba-szájba, ha próbáltál korábban valamit, akkor próbáld ki vele is, akkor is, ha nem tetszett, mert nehogymár xy-nak engedted, neki meg nem, meg fog jelenni a "jobb voltam-e, mint a legjobb pali" kérdés. Arról nem is beszélve, hogy én személy szerint mindig is undorodtam azoktól, akiknek ennyire a szex volt a fő érdeklődési körük és elvből alacsony libidójú emberekre voltam rákattanva, de ez már csak én vagyok, ettől függetlenül megvan a véleményem erről az attitűdről. Gusztustalan primitív szar az egész, az ilyeneket el kell kerülni.

2021. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!