Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin leggusztustalanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin leggusztustalanabb férfi milyen volt?

Figyelt kérdés
Akitől megundorodtatok mert olyan undorító volt.

2021. jan. 21. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Gusztustalanul evett. Nagyokat böfögött de a legkiábrándítóbb, hogy a bal oldalon nem volt foga.
2021. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Randi alatt végig napszemüveg volt rajta. Nem is volt több randi. Ráadásul rusnya is volt, buta és beképzelt.
2021. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
50 kilóval több mint a képeken és büdös volt!!!!
2021. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

# 3


AZTAK*RVA!!!!! :D


Hogy szaladt fel 50 kiló ilyen gyorsan?

2021. jan. 21. 23:35
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Szintén +40-50 kiló, büdös volt, szakadt cipőben volt, és szakadt, kibolyholódott melegítő szettben, zsíros volt a haja, aztán kocsmába akart vinni... Felajánlottam, hogy üljünk be egy kávézóba. Erre azt mondta, neki ez túl puccos hely (semmi extra nem volt egyébként). Aztán felajánlotta, hogy folytassuk a dolgot egy nyilvános mosdóban, majd amikor elutasítottam, ordítva elkezdett vergődni az utcán.

+Sztori, kiderült, hogy van egy közös ismerősünk, és azt mondta neki, hogy én le akartam őt húzni anyagilag, és többször is vetetni akartam vele dolgokat magamnak, illetve többször is bevásárolt nekem igen nagy értékben. :)

2021. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
#5. Kellemes kis történet. Ahogy megláttad miért nem fordultál sarkon?
2021. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

# 5


Volt ám türelmed és erős gyomrod ha még a kávézóba beülést is felajánlottad neki! :D

2021. jan. 22. 00:08
 8/21 Barbie1995BP válasza:
100%

Randi közben többször nagyokat fingott mintha ez a legtermészetesebb dolog lenne.


Szerencsére nem éreztem. Mikor kimentünk kávézóból, még kiment mosdóba, de nem felejtette el hozzátenni, hogy neki "kulázni kell".


Az utcán közöltem vele, hogy itt fejezzük is be, mert visszataszító amit csinál. Erre kioktatva mondta hogy "miért a nők is csinálják".

2021. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Csak jo tapasztalatom volt. Negybol ketto onzo volt, de gusztusos mind.
2021. jan. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
ugy nezett ki, mint a kepen, azzal nem volt baj, viszont budos volt, erzodott, hogy az a polo mar legalabb 2x volt rajta elotte es ilyen aporodott, beizzadt szaga volt. ezenkivul kesobb a beszelgetes soran az is feltunt, hogy csalek es nagyon rosszak a fogai, igy osszevissza alltak alul es szerintem az egyik el is volt rohadva. ezek utan egyszeruen nem tudtam mast bamulni.. a tetejebe meg a szemelyisege is taszito volt, agressziv, egoista es bunko es csak magarol dumalt.
2021. jan. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!