Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan aki nem Tinderezik ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem Tinderezik ?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, pár hónapja szedtem le elsőnek a Tindert, mondván hogy mindenki ezt csinálja, és nem akarok kimaradni. De nekem ez annyira nem jön be ... és abban biztos vagyok hogy nem a Tinderen keresztül szeretném megtalálni az igazit, és igazából mást sem. De ez annyira kézenfekvő lett mostmár mindenkinek, főleg ilyen karanténos időkben, hogy van e egyáltalán még olyan, aki nem is gondol arra hogy netes felületen keresgéljen magának kapcsolatot ?

2021. jan. 22. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Én sose gondoltam ezekre.

Tinderre pedig főképp.

2021. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Jelen! Sosem ismerkedtem neten, lúzer dolog.

Olyan volt, hogy kinéztem a sportoló lányt egy cikk alapján és elmentem a meccsére, majd utána vadásztam le, pár nap múlva a munkahelyén. De ilyen Tinder, meg ráírni Instán...amatőrök.

2021. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

A páromat a Badoon ismertem meg, de tényleg olyan ez, mint tűt a szénakazalban.

Rengeteg zsákutca van, mire megtalálod az alkalmast.

2021. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Soha életemben nem használtam semmilyen társkeresőt és soha életemben nem is fogok. Vagy élőben vagy sehogy.
2021. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Én fent vagyok, de nem használom, pedig szerettem, de elegem lett az egészből.


Amúgy “manapság” már nem a tinder a menő, hanem pl okcupid, meg a többi nemzetközi társkereső app

2021. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem használtam egyik társkeresőt se 🤷‍♂️
2021. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Jelen :)
2021. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem, és más társkeresőt sem használok. Élőben egyáltalán nincs lehetőségem ismerkedni, de még így sem tudom rávenni magam. Az a kisebb gond, hogy az előnytelen külsőm miatt labdába sem rúghatnék a sok szép, fotogén nő mellett. Nagyobb gond az egésznek a működése; a célzottság, a direktség, a "kiválasztom a katalógusból" jelleg, az erőltetettség. Nem egymás mellé sodródunk és majd alakul természetesen, spontán. Ráadásul rengeteg a fura alak, a kamus vagy az olyan, akivel egyszerűen csak nagyon nem passzolunk, két külön világ vagyunk, nem véletlenül nem kerülünk össze a való életben, noha lehet, ott élünk egymás közelében.
2021. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!