Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam Badoozik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam Badoozik és Tinderezik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal indokolja, hogy vágyik a szerelemre és a törődésre... 15 éve vagyunk együtt és van egy 4 éves kisfiunk. Én szerettem, szerelmesek is voltunk, de ellaposodott a kapcsolat, fél éve nem is szexeltünk. Ennek ellenére ő ismerkedik...
2020. máj. 10. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"fél éve nem is szexeltünk. Ennek ellenére ő ismerkedik..."


Szerintem nem ennek ellenére, hanem emiatt (is)

2020. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ennek ellenere?

Szerintem eppen ezert.

Fel ev szex nelkul azert eleg ahoz hogy az ember lepjen... Ha nem akarod h bebukd a dolgot vegyel fel valami szexit es ugorj ra

2020. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Beszéld át vele... vagy te is nézz egy szerető kan után. Így szokott ez menni...
2020. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi... ő nem akar szexelni velem. Így értettem azt hogy “ennek ellenére”
2020. máj. 10. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is kezdj el csajozni.
2020. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.Hogy lehet így élni.Vagy a másik,csajozzál te is!
2020. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Legyél vele figyelmesebb, bokolj neki, vegyél kis ajándékokat, ha még menteni akarod. De ha azt látod, hogy ő már nem rád vágyik, akkor hagyd ott.
2020. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Mit mentsen ha már fél éve nem dugtak? :D Szerintem már próbálkozott mindennel különben nem írná ki a kérdést. Keress valami jó kis tini puncit, arra majd féltékeny lesz és újra veled akar lenni.
2020. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as! Hidd el vannak olyanok,akik nem próbálkoznak,várják.a csodát!

Ha egy nő a badoon "bedobja a horgot" arra kapnak is a pasik. Előny nálad van,ismered kéznél vagy(együtt laktok). Tudod mivel lehet neki udvarolni miket szeret....miért látta,meg benned a férfit annó.

2020. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A helyedbe nem lepődnék meg ezen azt írtad, hogy ellaposodott, fél éve nincs szex. Az más kérdés, hogy nem így kellene eljárnia, hogy társkereső oldalakon van fent. Ha meglehet még menteni, akkor próbálj meg vele beszélni erről, hátha találtok rá megoldást.
2020. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!