Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudok róla hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudok róla hogy párom tinderezik biztos velejáró az is hogy megcsal? Legtöbb férfi leszólja az egy funkciós lányoka, mégis kell. Mi ennek az oka? Hogyan tehetnék nőként még többet a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 04:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Elég valószínű, hogy megcsal. Nőként maximum továbbléphetsz.

Az egyfunkciós lányokkal meg mi van?

2019. márc. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Korosztálytól függ szerintem, mert úgy láttam, hogy bizonyos generációk nagyon is hiszékenyek a médiát illetően, az érettebb férfiak pedig úgysem találják meg önmagukat és normális párjukat az olyan oldalakon.
2019. márc. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy funkciós gondolom a csak szexre jó megnevezése.De honnan veszed,hogy ott csak ilyet lehet találni.


Lehet tervben van,hogy megcsaljon,lehet csak udvaroltat magának.De lehet már meg is tette,és félrelépett.

2019. márc. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Szia, ez az én sztorim, hátha olvasol hasznosat :

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2019. márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, téged is egyfunkciósnak tekint, máskülönben nem lenne szüksége más funkciós lányokra.
2019. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha tinderezik vagy más lányok nézeget,akkor bizony valami hiány van az ő részéről a kapcsolatban.Nem feltétlenul a csak veled vana baj.Egy kapcsolat emberből áll.ha te olvasol és igyekszel jobbá tennia kapcsolatot,de Ő nem mert nincs kialalkulva az érzelmi inteligenciája és nem veszi észre a valóságot,akkor baj van..

Ahogy ti nők vonzódtok a férfias férfiakhoz,mi épp ugyan ugy vonzódunk fiatal termékeny nőkhoz.És ezek általában a fiatal 20-25 évesek.


Ilyen a világ,erzért van tulszaporulat a bolyón.30F

2019. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4es válaszoló a sztoriddal nagyon tudok azonosulni!

Hasonló a helyzet. 5 éve vagyunk együtt és van egy néhány hónaposunk. Nem hagytam el magam sőt.. 49kg vagyok és újra sportolok is és a haverjai is mondják hogy milyen szerencsés hogy én vagyok a gyermeke édesanyja.

Mondja is hogy jó anyukája vagyok a kicsinek de pár hete volt egy nagy vitánk. Azóta azon vagyunk én legalábbis teljesen remélem ő is hogy működjön, de ezekből a dolgokból úgy jön le hogy ő már lemondott a kapcsolatunkról különben minek neki mástól impulzus?

Nálatok mi lett a sztori vége? Érdemes volt tenned a kapcsolatért?

2019. márc. 4. 09:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat !
2019. márc. 4. 09:23
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Az egyfunkciós lányokra pontosan egy dolog miatt van szükség.
2019. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A te egy funkciód az, hogy neveld a gyerekét, meg vezesd a háztartását. Izgalmasabb funkciókra meg keres máshol lányokat.
2019. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!