Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakivel történt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel történt már olyan hogy a döcögősen induló netes ismerkedésből kapcsolat lett?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőn ismerkedek egy lánnyal, valahogy olyan nyögvenyelősnek, erőltetettnek érzem a vele való csevegést. Viszont a képei alapján tetszik, randizni fogunk. Lehet hogy élőben teljesen más, sokkal kommunikatívabb lesz? Valakivel megesett már hogy ilyesmiből kapcsolat lett? Nem csak szexre hajtok :)

#Tinder #netes tárkeresés
2021. jan. 22. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele minél hamarabb és kiderül.

Én igyekszem fenntartani a beszélgetést online is, de kivagyok tőle, ha a másik fél húzza a személyes találkozót, mert egy idő után már én is csak erőltetett kérdéseket tudok feltenni, amiből vagy el tudunk kanyarodni valami téma irányába, vagy nem. Ez a beszélgető partnertől és a kedvétől is függ. 1-2 nap csetelés után én már szeretnék találkozni, kár tovább húzni, mert egy idő után baromi unalmas újra meg újra lefutni ugyanazokat a köröket (sokszor fölöslegesen) x emberrel, mert személyesen meg kiderül, hogy nincs meg mondjuk a kölcsönös szimpátia/kémia/különböző céljaink vannak stb, tehát nem passzolunk.

Én is sokszor inaktivvá tudok válni, de nem azért, mert nem érdekel az illető, csak unom a csetelgetést úgy általánossagban és szívesebben hagynám az érdekes témákat a randira.

2021. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném.
2021. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nagy az esélye, hogy az ő részéről nincs meg az a plusz...
2021. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Netes társkeresőn - főleg egy lány - egyszerre több tucat másik emberrel beszél. Nem fog elmenni veled találkozni, ha nem látna benne fantáziát. Ha mindenkivel összefutna pusztán kedvességből, akkor az egész élete erre menne rá.

Egyébként meg az a tanácsom, hogy ne fogadj meg tanácsot mástól. Minden ember és élethelyzet más és más, és mindenki csak a saját 'torz' valóságát ismeri. Hallgass a megérzéseidre és sok sikert! :)

2021. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Úgy látom, a kérdező sem túl lelkes (az más kérdés, hogy a lány unalmassága miatt).


Csak a külseje miatt kár rá pazarolni még egy fél délutánt is, főleg, hogy a kérdező nem is csak szexre hajt.

2021. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok most egy pasival, nagyon nyögvenyelős, pedig érdekel :) remélem nem te vagy az! vagy ha igen, akkor mehet!
2021. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Eddig akikkel neten összejöttem, egyből megvol a közös hang és jó beszélgetések.

Volt már ilyen randim is, h bejöttünk egymásnak külsőre, de valamiért nem volt meg a szikra, mármint beszélgetés szintjén. Nem is lett ezekből semmi. De sok kapcsolat ilyen azoknál akik külső alapján választanak partnert és akár tökjó haverok is lehetnek ha elég ideig járnak.

2021. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Hát nekem netes ismerkedésből sok tapasztalatom van (sajnos:D) En azt figyeltem meg, hogy még online is erzek vmi kis pluszt, ha tenyleg nevetgelek mikozbe irogatunk, meg hanguzizni is szoktam, hogy azert szemelyesebb legyen, meg nyilvan kivancsi vagyok, hogy a masik csak irasba tudja jol atgondolni hogy mit mondjon, vagy hanguzibe spontan is.. ez jo szuro:D Az mar reg gaz szerintem ha en mar csomot sztoriztam hanguzibe a pali meg nem kuld semmit, vagy ha mondom hogy kuldjon nem tufja h mit mondjon:D eleg kiabrandito h egy fel mondatot nem tud osszekaparni, nem tul talpraesett, nekem az mar kiesik a szuron.

Viszont amugy volt mar olyan is hogy elobe ismertem meg egy fiut, egy helyen dolgoztunk ott is elbeszelgettunk, elso randin is, viszont masodik randira olyan szotlan lett hogy kajak harapofogoval kellett egyszavas valaszokat kihuzni belole... Ezt azota se ertem, nem is kerestuk egymast azota, de aztan megtalalt tinderen es belajkolt(?) az ilyet nem is ertem:D

2021. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Bocsi hogy ennyit irtam 😂 19/L
2021. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Semmi gáz #8, igazi felüdülés kb. már ha egy nő szeret és akar is beszélgetni :)

Én is folyamatosan dobom fel a témákat, mindenről és mindenhonnan de a lány olyan kis passzív valahogy...

2021. jan. 23. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!