Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan veletek kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek kedves pasik, hogy hetekig beszéltetek valakivel, nagy volt az összhang, majd az első randin szex is volt és komoly kapcs lett belőle?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző ez? Ha most én lefekszem elsőre valakivel, mert annyira úgy érzem, hogy megfogott, az hiba? Ettől most wgy férfi cédának fog tartani? Beszéltünk erről Vele, Ő azt mondja, hogy ha bármi történik, nem gond, mert nem ezen múlik. Mennyire hihetek Neki?

2016. aug. 20. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
nem ilyen még nem volt mert randiig se jutottam senkivel :)
2016. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint nem jönnék össze egy olyan lánnyal akivel az első személyes találkozón le is fekszem. Bár én mondjuk először szeretek csak ott aludni, bár ha a hölgy nem bír magával nincs mit tenni, de akkor mutassa ki rendesen, de az se az első találkozáskor legyen. Az exem is kifogásolta, hogy 20 éves korába kellett megélnie azt, hogy ott alszik egy fiú nála és nem történik semmi...
2016. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De én normális lány vagyok. Nem céda. Soha nem éreztem ilyet még senki iránt. Nagyon beleszerettem ennek a fiúnak a lelkébe. És mivel az érzéseim után megyek, én nem bírnám ki, hogy ne legyünk együtt :( Most emiatt akkor én olyan vagyok, akivel nem lehet járni? :(
2016. aug. 20. 19:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok.


Ez itt pusztán erkölcsi kérdés, hogy kinek mi fér bele. De szerintem személyes találkozás nélkül nem lehet azt mondani, hogy beleszerettél.

2016. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen ledanak fog tartani es egy alkalom utan dob barmit mond

Azt gondolja vele megtetted massal is meg fogod

2016. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De csak látja egy férfi, hogy azért fekszel le vele, mert odavagy Érte és nem azért, mert céda vagy.? Vagy a férfiak tényleg ez alapján ítélnek? Az sem jobb, ha 3_4.alkalommal van szex, ugyanúgy nem ismered eléggé. Miért másabb az?
2016. aug. 20. 19:58
 7/17 anonim ***** válasza:
A tartós kapcsolat nem ezen múlik! Híres emberek között is volt már olyan, hogy hamarabb volt szex mint kapcsolat.
2016. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem latja es azt hiszi minden pasiert odavagy egy alkalom utan.

Miert nem hiszel nekunk ?

Tartos kapcsolat alapja a hosszu lelki ismerkedes

2016. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8.De ez nem igaz! Őérte odavagyok igazán.
2016. aug. 20. 20:10
 10/17 anonim ***** válasza:
Volt összhang de nem volt szex az első randin.
2016. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!