Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számotokra mond valamit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mond valamit az emberről az, hogy milyen zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Ismerkedsz valakivel, és esetleg erre terelődik a szó, milyen stílusú zenéket hallgat, kik a kedvencei. Esetleg közösségi médián látod, milyen koncerteken volt, milyen dalokat osztott meg.


Ezekből következtetsz valamire, hogy milyen lehet az ember személyisége? Ha van olyan, amit mindketten szerettek, az plusz pont?



2021. jan. 23. 12:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Naná.. ha mindig ilyen nyálas búvalbszott hoki zenéket hallgat ami arról szól h elhagytak, kihasználtak, megcsaltak, blaa bla akk az igencsak jó jel arra h messziről kerüljem az illetőt.
2021. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
19%
Az én kedvencem a magyar tres. Szexelünk?
2021. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
9# 30 felett vagyok énis, persze lazultam az évek alatt, de az ízlésem nem sokat változott az utóbbi 20 évben. De van amit kultúrális szennynek tartok (pl youtube trending lista). Illetve nekem fontos, hogy egy zene a hangszerelésen túl tartalmilag is megfelelő legyen. Nem zárom ki, hogy ne legyen jó zene más stílusban, de azért nem fogok több ezer zenét meghallgatni, hogy találjak néhány hallgathatót. A szeretett stílusaimban is nehéz néha olyat találnom, ha kell valami új, hogy megfogjon. Meg nyilván nem lehet burokban élni, így van 1-2 olyan aki kilóg a keretekből:)
2021. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben.
2021. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
amúgy szerintem egy kicsit eltértünk a témától. olyan ember mellett én sem tudnék megmaradni, aki folyton Zámbó Jimmyt hallgat. de a kérdés az volt, hogy az ember személyiségéről mond-e valamit.
2021. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
15# jogos. De amúgy mond. Pl aki ilyen "menő" bűnözős rappet hallgat az valószínű, hogy egy sutyerák. De vannak tipik ribi zenék, stb..
2021. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy milyen stílusú zenéket hallgat, nem számít. Én mindenevő vagyok zenei téren, szívesen hallgatok bármilyen zenét. Viszont ha csak olyan zenéket hallgat, amiknek a dalszövegei a nők lealázásáról szólnak, akkor inkább távol tartom magam tőle, mert úgy gondolom, valószínűleg ő is így gondolkodik a nőkről.
2021. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2021. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem, nekem az többet mond el, hogy koncertre jár nyilván. Élőzene és emberek? Na-ah.
2021. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Túl nagy következtetést nem vonok le belőle, bár az elég nagy hátrány ha valaki ezeket az új, Z generációs sztárocskákat hallgatja. Szerencsére a férjem ennél idsőebb, és vannak közös kedvencek, de nagyon sokban különbözik az ízlésünk. Nem gond, egyszer az ő kedvencét, máskor az én kedvencemet hallgatjuk.
2021. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!