Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszólítsam a kiszemelt srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítsam a kiszemelt srácot?

Figyelt kérdés
van 1 pasi, akit péntekenként szoktam látni a buszállomáson. multkor szemeztünk, meg mosolyogtunk egymásra. szerintem ezek 1értelmű utalások. nem akarom se elhamarkodni, se nyomulósnak tűnni. és szerintem a fiúknak kell kezdemënyezni. és semmit sem tudok róla.
2011. okt. 11. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ezt szerintem felejtsd el h a fiúknak kell kezdeményezni.Én is erre vártam aztán rájöttem h a mai fiúk nem fognak kezdeményezni:)Sztem simán menj odahozzá azt kezdj el vele beszélgetni:) Bármiről:)Sok sikert
2011. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. mért ilyenek a mai fiúk? am könnyen dumálok, de elkezdeni abszolút nem tudom. ötletem sincs mit mondjak a szián kívül.
2011. okt. 11. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

szián kívül: hello.

de akár megkérdezheted azt is, hogy hogy van. vagy hogy hová megy..?

amit ne tegyél: ne üsd le és erőszakold meg, ez sokaknak picit túl gyors lenne! :D


mai fiúk.. nézd, sok jó nőt látni az utcán, de ha jobban megismerném őket, általában kiderülne, hogy nem nagyon szerettem volna megismerni.. nos, persze ez rád pont nem igaz, de ezt a srác nem tudja. tehát, esetleg érdemesnek kéne mutatnod magad, nem könnyű ez a játék, mi? :)

2011. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké. megpróbálom nem megerőszakolni. XD De most sem tudom miről kezdjek dumálni neki. köszi a válaszokat
2011. okt. 11. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

idézzem magamat? O_o

"szia hová mész.. szereted a cicákat?

2011. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:) Bármiről beszélgethetsz vele:)Mondjuk h kérdezd meg merre felé megy meg kérdezd meg tőle gyakran jár e erre fele meg ienek ne félj menni fog az
2011. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
alapjáraton nagy szám van. de más ha azt kell megszólitanom aki bejön.
2011. okt. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!