Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus csóktörténetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus csóktörténetek?

Figyelt kérdés
Ha volt, akkor mesélj:)
2011. okt. 22. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
összevesztünk valami apróságon a barátommal, majd kimentem az erkélyre cigizni, ő utánam, pont naplemente volt, és békülésképpen ott csókolóztunk hosszan. nagyon romantikus volt, pláne, h fölizgultunk, és aztán bent folytattuk :P
2011. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

romantikus....hát majd te eldöntöd h az volt e, mindenesetre leírom:

egy nyári késő délutánon történt a dolog. Összevesztem az egyik barátnőmmel, és szomorú voltam. Épeen a pasimnak meséltem h miért vagyok ilyen boldogtalan, őt rátette a szájára a mutatóujját és egy psszt hanngal kísérte, aztán áttettte az újjátt az én számra, majd lágyan megcsókolt....perseken keresztül csókolóztunk....a naplem entében.....nekem nagyon tetszett!!!

2011. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smatee válasza:
50%
A csajommal egy házibuliban voltunk, ő úgy berúgott hogy az eget is bőgőnek nézte. A buli vége felé már a szőnyegen feküdt és boldogan énekelt szarnál szarabb popnótákat. Odamentem és mondtam neki : Hejj Te Ica! Most azonnal adj egy csókot a véreshurkától és törkölypálinkától édes számra mert különben olyan csicskafonákot égetek arra a pletykálós nyitvatermő pofádra hogy az öreganyád is eladja a két hold répaföldjét és elmegy zabot hegyezni e.
2011. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az első kettőt elolvasva rátértem a harmadikra... A szöveg is frankó, de ebben a kontrasztban meg aztán...Még mindig ráz a röhögés :D.
2012. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú hát nekem több is van. :) Leírom a kedvencemet, ami akkor történt, mikor összejöttem a volt barátommal. Minden reggel busszal járok iskolába és ott ismerkedtünk meg. A délutánokat végigbeszélgettük, alig vártam, hogy láthassam. Buszon egymás mellett ültünk minden reggel, együtt mentünk buszról leszállva az iskolába barátaink nélkül. Már mindenki kérdezgette, hogy mi járunk-e. Két hét ismertség után elárultam neki, hogy én nem bízok a másik nemben és nem tudom, hogy most komolyan gondolja-e azokat, amiket mondogatott nekem vagy nem. Mondta, hogy igen, de én nem hittem el neki. Megkérdeztem, hogy hogyan tudná ezt bebizonyítani. Nem mondott semmit, csak megfogta kezemet, magához húzott és megcsókolt. Napfelkelte volt, az ég alja vörösen izzott, a hidegben látszott a leheletünk, mindketten fáztunk. Utána megkérdezte, hogy "most már elhiszed?", majd kézen fogva mentünk tovább. Mai napig nem felejtem el azt az érzést, mintha megszűnt volna létezni a világ. :) Első látásra szerelem volt ez a fiú, csak hát elváltak útjaink és a buszozás sem egy felemelő érzés mostanában. :/ :(
2012. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hmmm.. hát akkor én is elmesélek egyet, bár nem tudom, mennyire romantikus. életem első csókja volt(amire emlékszem is XD) éjjel történt egy parkban, hogy egy barátnőmmel odamentünk beszélgetni néhány sráchoz. páran odébb mentek dumálni valamiről, mi meg 4en maradtunk, 2 srác, meg mi ketten. én először az egyik srác mellett ültem, de aztán valahogy cserélődtünk, és a barátnőm meg az első srác ültek a földön, a másik srác, meg én a padon. alkoholos filccel rajzoltunk egymásra és a végén én voltam a vászon, a mellettem ülő srác rám rajtolgatott, a végén már a mini-rövidnacimat is feljebb kellett húzni, hogy kiférjen. aztán finoman, játékosan elkezdett bökdösni. a combomtól fölfelé, egészen a számig, aztán valahogy összeért a szánk, és megszűnt körülöttünk minden. éjjel volt, nyár volt, mindketten fiatalok voltunk, és csak élveztük az életet. jah, és nagyot dobott az egészen, hogy piercingje volt (snakebite), amitől sokkal érdekesebb volt :DDD

jah, amúgy másnak megint találkoztunk a téren, de az már kicsit fura volt, mert nem hiszem, h számított újabb találkozásra. később is láttuk egymást, de akkor már elmentünk egymás mellett, de a jólismert kiskutya pillantását felém küldte. :)))

18/L

2012. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En eletem elso csokjarol meselek!! a parkaban voltunk a volt baratommmal!! :d altunk a kispad mellet a kezemet fogta es hirtelen megcsokolt es csok kozben huzott magara :)) s en majdnem ra estem xD s abbahagytam s o megkerdezte h ennyi en meg mondtam h nem csak majdnem rad estem!! :P nem tom romantikus e de legalabb vicces :D
2013. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!