Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, mit írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és szeretnék írni neki...Teljesen tanácstalan vagyok hogyan csináljam, nem ismerjük egymást sehonnan, nem egy városban lakunk. Nem tudom azt sem, hogy érdemes-e most írnom neki, mivel nem nagyon tudnánk talizni így a korlátozások miatt, vagy titeket nem zavarna ha pl csak 1 hónap beszélgetés után taliztok? Az a helyzet hogy én is lány vagyok es biztos hogy neki is lányok tetszenek. Milyen szöveggel lenne érdemes kezdeményezni nála?

18/L



2021. jan. 24. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Korlátozásoktól függetlenül is nyugodtan ráírhatsz.:)

Mi kb egy,vagy kicsit több mint egy év beszélgetés után találkoztunk először még annak idején.

Őszintén írd le neki hogy mi a helyzet,hogy szimpatikus Neked,és h szívesen megismernéd ha nem bánja, satöbbi...veszteni nem vesztesz vele semmit,aztán majd szép lassan alakul.:)

2021. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!