Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak el tudnátok fogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak el tudnátok fogadni, ha kifejezetten ebből a célból lenne fenn a barátnőtök Tinderen?

Figyelt kérdés
Leírásba is beleírnám, hogy nem kapcsolatot/szexpartnert keresek, hanem kizárólag a kapcsolati tőkémet szeretném építeni. Azaz olyan pasikat húznék jobbra, akiknek azonos végzettsége van az enyémmel vagy ugyanazon területen dolgoznak, tekintet nélkül a kinézetérükre.

2021. jan. 26. 09:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2021. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Légyszíves indoklással, egy igen vagy nem nem sokat segít.
2021. jan. 26. 09:45
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tinder PÁRkapcolat kereső.

Amit te akarsz, arra van megfelelő forum, mint pl. a linkedin.

2021. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
hát ha pasi lennék azt gondolnám hogy vagy hülye vagy vagy engem akarsz hülyének nézni. eleve honnan tudnád mit dolgozik, hol dolgozik a pasi, másrészt akkor neked is írkálnánk, mindig talonban lenne egy csomó pasi, aki közül bármikor bármelyik megtetszhet. Ráadásul szakmailag nem vennék komoylan egy olyan embert, aki egy szexkeresőn akar szakmai kapcsolatot építeni. Semmilyen munkát nem bíznék egy ennyire idiótára. feltalálták a szakmai kapcsolatépítő oldalt, úgy hívják hogy Linkedin, ott kell keresgetned, plusz kapcsolódj be online szakmai konferenciákra, irogass szakmai fórumokra. Én nő vagyok, nekem meg angol kéne gyakorolnom külföldi pasikkal, szerinted a férjem engedné? Persze hogy nem, magamról is tudom, ha jól nézne ki akkor le is feküdnék vele. biztos nem állnék meg egy kis nyelvleckénél a hotelszobájában....
2021. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de eszméletlenül gáz, hogy szakmai fórumok helyett legyen szó online vagy offline módokról, egy TÁRS- és SZEXpartnerkeresőn próbálsz kapcsolati tőkét építeni.
2021. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azokért nem, amiket előttem írtak, illetve nem tudnám felfogni miért egyedülálló, párkapcsolatot és/vagy szexkapcsolatot kereső férfiakkal akarsz kiépíteni munkakapcsolatot. Mellesleg ha erről tudomást szerez egy HRes, vagy kolléga, simán felnyom és elbocsátanak.
2021. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kapcsolati tőke egy olyan helyen, ahová 99%-ban dugásért regisztrálnak az emberek.
2021. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Egy mondatomban sem írtam, hogy ne használnék LinkedIn-t is erre a célra. Facebook-on fenn van a végzettségem és jelenlegi munkahelyem egyaránt, Tinderen is látszódna, nyilván akikről semmilyen erre vonatkozó információ nem derül ki, azt nem fogom jobbra húzni. Minél több platformon vagyok fenn, annál nagyobb az esélyem arra, hogy minél gyümölcsözőbb szakmai együttműködéseket alakítsak ki, elsősorban azért férfiakkal, mert olyan területen dolgozom, ahol a munkavállalók 95%-a hímnemű. Teljesen irreleváns, hogy van-e párja, családja, mert nem akarok tőle semmit, a leírásban világosan benne lenne a fő célom.
2021. jan. 26. 10:10
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A tinder nem erről szól. Alibiszövegnek tűnne az egész. Plusz, nagyon szépen hangzik ez a "kapcsolati tőkét építenék" vagy "barátkoznék" szöveg, de meg sem tudom számolni, hogy a környezetemben hány embert cseréltek le így.

Meg, ez az egész karrieres szöveg sem jönne be. Ha annyira érdekel a karriered, építsd, munkával. Vannak céges bulik, konferenciák, online felületek erre a célra. Férfiként nekem nem lenne pofám tinderezni, hogy HR-es csajokkal dumálgassak az előrejutásért.

Az meg tök cuki, hogy neked irreleváns, hogy ezeknek a pasiknak van e kapcsolata vagy egyéb. Te is tudod, hogy ők azért vannak fent tinderen, mert dugni akarnak.


Úgy az egész szöveged és elképzelésed alapján, komolytalannak tűnsz és nem tudnék egy kapcsolatot rád alapozni.

2021. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezt említsd meg a barátodnak, biztos segít majd összepakolni ennyivel tuti hozzá tud járulni a kapcsolati tőke bővítésedhez.
2021. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!