Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismertétek meg a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismertétek meg a mostani szerelmeteket? Régóta vagytok együtt? Vagymég csak alakul? Mi a véleményetek a netes társkeresésről?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok légyszi!!
2010. dec. 4. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
most nincs szerelmem. netes társkeresésben én személy szerint nem hiszek de van olyan ember akinek bejött. pl.: gyerekkori bnőm chat.hu-n ismerkedett meg a mostani párjával akivel már 1 éve együtt él és már az eljegyzés is megvolt. ettől függetlenül még mindig nem hiszek benne :)
2010. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 honapja vagyunk együtt és egy társkeresön talált rám:) vagyogatunk de nem tul komolyan..viszont teljes mértékben bizunk egymásban és nincs félrelépés.lassan totyogunk de nem gond 22L
2010. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabriell88 ***** válasza:

ez hosszú lesz:)

17 éves voltam, ő 18.Összejöttem a barátjával, így ismerkedtünk meg, hogy a srác bemutatott neki, viszont mivel még az arcát sem jegyeztem meg, rá pár napra szakítottunk a barátjával, és ő chaten elkezdett irogatni...Öszsekevertem valakivel, de mivel jól elbeszélgettünk így napi rendszer lett belőle.Aztán elhívott discoba, noh ott esett le az állam tőle.De addigra már ismertem őt, nagyon is, a szokásait mindent, és tudtam azt, hogy nem gondolkozik komolyan kapcsolat téren.akkor este megakart csókolni, nem hagytam magam.Aztán vége lett a sulinak, ő pestre kezdett járni egyetemre, nekem meg volt még egy évem.Majd fel is költöztek.Jó pár hónapig hírét sem tudtam, majd megtudtam h van bnője..ráírtam és barátok lettünk.20 éves voltam, mikor is kaptam egy nagyon jó álláslehetőséget pesten.Így felköltöztem.Elkezdtünk személyesen is találkozgatni mozi, bulik etc.Majd bevallottam neki, hogy többet érzek puszta barátságnál, a válasza az volt h nem akar komoly kapcsolatot egyenlőre, és itt abba is maradt, megbeszéltük, hogy barátok maradunk.2 évre rá, egyik este épp buliztunk és úgy jött össze h megcsókolt, de akkor megbeszéltük, h nem történt semmi.Most ott tartunk, hogy elmentem hozzá, jól elvoltunk, majd kb 1 hétig nem is keresett és folyton úgy éreztem le akar rázni, amit meg is említettem neki, másnap elhívott sétálni,ez történt ma.:)

2010. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:

nem hiszek a netes társ keresésben és kissé el is ítélem.


a szerelmem:

a húgomnak (3évvel fiatalabb mint én)

pár hete volt szalag avatója.

több osztálytársa is bepróbálkozott nálam, hogy szeretné ha a partnere lennék, de én mindegyiket elutasítottam.

meg mondom őszintén, hogy nem izgatott fel, hogy 1-1 kövér, alacsony, teleszart búvárruhával táncoljak.


aztán az egyik barátnőjének a táncpartnere akit a netről szedett össze, főpróba előtt 2 héttel lemondta a dolgot. ekkor jött az, hogy mi lenne ha én.. annyit tudtam róla hogy magas és vékony.

és hát ekkortájt épp a naív korszakomat éltem és belementem a dologba bár féltem, hogy ilyen kevés idő alatt és ekkora lemaradással nem fog sikerülni, de tudtam, hogy legalább a partner nem egy zsák krumpli leány.


főpróba előtt 2 kis próba volt már csak, ezért mondtam nekik, hogy falábú vagyok plusz sosem keringőztem tehát: muszáj "házilag" próbálnunk.

húgommal 2 napig gyakoroltam a lépéseket, aztán átjött a leányzó.

egy velem egy magas, vékony, mosolygós, jó_fej, szimpatikus lányka volt az illető.


hát se szó se beszéd magasságot mértünk egymás mellé állással aztán nem szaroztam neki estem, kéz fogás, pózba állás hadd szóljon a próba.

vele teljesen más volt mint a húgommal, mivel egy magas volt velem, a húgom pedig kicsi.

és hát már a megérintése is fura volt:) nem szoktam én ilyen hirtelen lányokat fogdosni:D


aztán megbeszéltük átmegyek hozzá és ott is gyakorlunk másnap.

Lakáson, kettesben táncpróba után leültünk, popcorn enni és beszélgettünk.


ekkor indult el valami.

azután a "házi" próbák már nem voltak olyanok mint az előtt.. mindegyiken ment egy kis flört, egy kis bók, egy kis gyengédség, egy kis uralkodás, egy kis hülyülés, jel küldés és fogadás, stb..

majd főpróba előtt elhívtam őt egy nagyon átlátszó ürüggyel "randira" amire igent mondott.

hát tömören ennyi.

2010. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20:22 ez tetszik :D 22/L
2010. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos az első 3 kérdésre nem tudok válaszolni mivel nincs se szerelmem, se párom....

DE a netes társkereső nekem nem jött be... próbálkoztam több helyen,de semmi :(

Bár kinek mi :) Másoknak simán összejön onnan is, neked, hát ha szerencséd lesz,ha ezért kérdezted ;)


Moszuke története viszont nagyon tetszett :)

Sok sikert hozzá :)

19L

2010. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó kommenteló lány 26 F idős lenne hozzád?:)
2010. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 199303 ***** válasza:

neten ismertem meg imádok pokerezni és ö is:) van chat a pokeren, ö belépet aztán köszönt h sziasztok:D hát persze h ne legyek b.nko viszaköszöntem, aztán elkezdtük beszélni aztán végül cseréltünk msn cimet. utána napokig orákig beszéltünk mindennap végül öszejötünk fél éve együtt vagyunk:)

17/L

2010. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Moszuke ***** válasza:
örülök, hogy tetszett:) ha előre tudom kifejtettem volna bővebben.. na mind1:)
2010. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!