Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Motiváció elvesztés, randizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Motiváció elvesztés, randizás?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje (bő 3 éve) nem ismerkedtem, randiztam egyáltalán. Teljesen kiestem a rutinból vagy hogy érdekeljen a dolog. Teljesen jól elvagyok egyedül, sok hobbik, jó munka, barátok-társasági élet is megvan, fejlesztem minden téren magam.


Pár napja elkezdtem netes társkeresőzni (rábeszéltek próbáljam ki), lett is egy randi jelölt, másokat offoltam is miatta, találkoznék vele szívesen, de ugyanakkor meg nem is, mert nehéz kimozdulni a komforzónámból.

Mégis hogy erőltessem meg magam végre legyen valami?

Csinos, szép, normális lányok ráadásul....



2021. jan. 28. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs igazán igényed rá, ne eröltesd még
2021. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt érdemes tudatosítanod magadban: miért érzed azt, hogy nem szeretnél kimozdulni, mi az ami akadályoz?

Akiket meg offoltál, nekik érdemes azt a pár szót megírni: "jelenleg másokkal ismerkedem" - mint mondjuk szó nélkül lelépni (nem tudhatom így történt -e de sokan így viselkednek)

2021. jan. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. Az enyém annyiban más, hogy nem társkeresőzöm, mert ha eszembe jut, hogy regisztráljak, egyből arra gondolok, hogy egy nő mit tudna hozzáadni az életemhez? Mi az, amitől teljesebb, boldogabb, jókedvűbb, kiegyensúlyozottabb lehetnék általa? Pompásan megvagyok magamban, köszönöm. :) A kapcsolat sok idő, elfoglaltság, energia, pénz, stb... Ego tuning nem érdekel, csak úgy írogatni, szórakozni a másikkal nem az én műfajom, úgyhogy inkább hagyom is annyiban. F50.
2021. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!