Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli nők! Mennyi pasi áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Mennyi pasi áll nálatok "ugrásra készen", tehát akik azonnal kezdenének veletek párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 20:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

well, ha az üzenet engedélykérésekre gondolok, akkor nagyon sok :D

a közvetlen környezetemben 3-ról tudok.

2021. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem növekszik attól az önbizalmam, hogy vannak olyan számomra semleges vagy akár taszító random idegenek, akik esetleg megdugnának. Ugyanezen okokból a stessz sem oldódik. Az önbizalmamat az növelné, ha egy számomra vonzó férfi érdekesnek találna és ismerkedni akarna velem, de még társkeresőn is csak dugni akart az olyan, akinek több foga volt mint füle.
2021. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy sincs, de az én közvetlen környezetemben nincsenek is férfiak. A munkatársaim mind nők. A munkán kívül pedig csak rokonokkal tartom a kapcsolatot, barátaim nincsenek, a rokonságban lévő férfiak pedig szerencsére nem akarnak tőlem semmit. :DDD
2021. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Rátapintottál egy lényeges dologra. Gyakorlatilag az egész életemet úgy töltöttem, hogy évi háromnál több mondatot csak nőkhöz szóltam, lány kollégiumban laktam, lányos iskolába és lányos egyetemre járok. A régi munkahelyemen is csak nők voltak az irodában.

Szóval nekem sincsenek szorosabb férfi ismerőseim, az alábbi három kategórián kívül:

-közvetlen családtag

-apám korabeli, családos, (sokszor unokás) egyetemi oktatók

-a legjobb barátnőim aktuális pasijai (akikkel egyébként nem tartom a kapcsolatot, csak néha közös programokon találkozunk)

Velük nyilván nem lesz semmi.

#5 vagyok

2021. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

0.

Összesen 2 férfival szoktam beszélni, találkozni. Az egyik az apám, a másik egy haverom. Elég kétségbeejő helyzet.

2021. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

0

És nem hinném, hogy ez változni fog, mert kb minden férfinek a környezetemben párkapcsolata van, vagy házas.

2021. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Egy sincs, de az én közvetlen környezetemben nincsenek is férfiak."


Érdekes ez a tendencia. Ez vajon csak a koronavírus óta van így, vagy már előtte is így volt?

2021. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%

Hát hölgyeim, elég sok lehangoló hozzászólást olvastam...tényleg ilyen rossz a helyzet párkapcsolat létesítése céljából?

Főleg azokra gondolok, akik azt írták, nincs a környezetükben férfi.

2021. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, honnan lenne? Nőkkel és gyerekekkel dolgozom. A barátaim gyerekes házaspárok,én gyerekes elvált nő. Nem találkozom férfiakkal. Nem vagyok az a típus akit leszólítgatnak, meg az nem is az én stílusom. A hobbijaim magányos hobbik (jóga, olvasás, festés)A kör bezárult, ennyi a történet.
2021. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!