Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresésnél a 22-29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél a 22-29 éves lányok/ nők szemében előny,ha a pasi egyedül él?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha a pasi 29 éves szingli és van egy saját lakása.

2020. júl. 7. 08:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne előny, sőt kb elvárás.
2020. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Igen, előny. De már az is előny, ha valaki albérletben él külön.

Nem akarok tekintettel lenni a szomszéd szobában ücsörgő lakótársra meg anyura

2020. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert több mint egy féléve élek egyedül és sose hittem volna,de azt hiszem magányos vagyok.


Úgy értem nem valami jó érzés minden nap az üres lakásba hazaérkezni.


Ezért úgy döntöttem,hogy felregisztrálok a badoora,tinderre


Az ilyen oldalakon az adatlapon érdemes kihangsúlyozni szerintetek,hogy egyedül élek a saját kis lakásomban?

Úgy nagyobb eséllyel ismerkedhetek ott?

2020. júl. 7. 10:01
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván előny, de ha valaki csak emiatt akar ismerkedni azt nem tartom egy jó iránynak. Viszont ha neked megfelel akkor hajrá.
2020. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Előny, de önmagában kevés. Badoon betudod állítani, hogy látszon egyedül élsz, van-e gyerek stb. Tinderen neked kéne, kiírhatod, de szerintem elég lenne beszélgetés közben rátérni a témára, ki hol lakik.
2020. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tinderen szerintem poénosan érdemes ezt tálalni. Pl "ha nálam vagyunk, ugrálhatunk az ágy tetején és süthetünk pizzát hajnal 2-kor, vagy amit csak szeretnénk" :)
2020. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6# ohh ez nagyon tetszik

Ezt be is másolom Tinderre

2020. júl. 7. 10:25
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes kiemelni az anyagi dolgokat ha komoly kapcsolatot keresel. Majd szépen lassan beszélgetés közben kialakul a dolog. Részemről is piros zászló ha egy csaj kiemeli hogy 5 diplomája és nyelvvizsgája van.
2020. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előny, mert nem kell aput/anyut/lakótársat kerülgetni, nem csak arra a 2 órára lehettek együtt, amíg a kolis szobatársad elmegy suliba, stb.


Én viszont nem emelném ki egyből, hogy saját lakásod van, mert így elsősorban azok fognak rád repülni, akiket csak ez érdekel... Vagy ha úgy gondolkoznak, mint én, azt hiszik, hogy valamit kompenzálni akarsz, és nikább békén hagynak. Inkább a személyiségeddel próbáld őket megfogni, aztán majd beszélgetés közben kiderül, ki hol lakik.

2020. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
2: "Nem akarok tekintettel lenni a szomszéd szobában ücsörgő lakótársra meg anyura" Ez mi? Senki másra nincs tekintettel, csak magára? Empátia nulla? Ezekből lesznek a csecsemőgyilkosok, mert hirtelen lusta lesz tekintettel lenni a saját gyerekére? Menekülnék ilyen nőtől....
2020. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!