Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Müködő képes lehet,az együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködő képes lehet,az együtt élés,párkapcsolat,ismerkedés,randizás egy idösebb nő és egy nála fiatalabb pasi,fiu között?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iwiw-en próbálkozol biztos nem. Mindig a két ember akaratán, és a közös jövőbe vetett hiten és a rajta lévő munkán múlik.
2020. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iwiw már nincs is.


Működhet, ha mindketten egyfelé néznek. Több ilyen kérdés volt már, egyik ismerősömnek az ismerősei között is a hölgy javára volt az év, és nem csak 5 év, és összeházasodtak és azóta gyerekeik is vannak.

2020. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, működhet.

Nem az életkor számít.

Több ilyen házaspár van.

2020. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Persze,működhet.

Én 42 vagyok (ffi),a párom...több mint 20évvel idősebb és lassan 12éve élünk együtt.

Természetesen vannak súrlódások mint minden párkapcsolatban,de közel sem annyi,mint másoknál.


Nem,nem a pénze miatt vagyok vele.

Első perctől kezdve megkértem,hogy ne dolgozzon.37évig tanított..

Én dolgozom.

2021. aug. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!