Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Van egy lány,ak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van egy lány,akivel két éve egy táborban találkoztam. Nagyon szép lány.Táborban nem sokat beszéltem vele,mert a körömben elég szótlan volt,na meg én is:)

Figyelt kérdés

A lány egyre szebb lesz:)Mostanában MSN-en szoktam vele beszélgetni.Nagyon jó fej csaj,és úgy érzem ő kell nekem.Próbálok közeledni feléje...úgy érzem,hogy bejövök neki,mivel érdeklődik rólam...sztem ez egy jel lehet.Elég jókat szoktunk dumálni.Eddig csak egy sima Sziával köszönt el,most már egy puszi is odacsúszik,na meg kezdeményez beszélgetést.


A csaj 20km-re lakik tőlem,busszal fél óra/óra alatt ott lennék.Nem tudom mi lenne a következő lépés.Hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni.Lerohanni nem akarom...csak szépen lassan.Tudna vki egy-két tanácsot/ötletet adni?Nagyon megköszönném.


Hogyan mondjam el neki,hogy találkozni szeretnék vele,de nem akarok pofára esni!


2008. dec. 2. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha beszélgettek akkor észrevétlenül arra terelhetnéd a témát, hogy lenne esetleg kedve találkozni. Ha elsőre esetleg nemet mond, akkor sincs még semmi elveszve, lehet, hogy csak fél. Nem szabad feladnod, egy találkozót mindenképpen ki kell belőle csikarni:D Ha ez megvan, akkor menjetek mondjuk moziba, de úgy hogy legyen idő beszélgetésre is, a film előtt és után. Vagy csak szimplán sétálgassatok, beszélgessetek, üljetek be valahova. Beszélgetés közben apró jelekkel tudasd, hogy te többet szeretnél, mint barátság. A reakciójából biztosan tudni fogod, hogy mit szeretne.


Remélem nem írtam sok hülyeséget és segíteni is tudok:)


Lillu

2008. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lilliu:)
2008. dec. 2. 18:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért várok még ötleteket:)
2008. dec. 2. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
nem akarsz pofára esni, jó. de akkoris meg kell próbálni, hogy később ne azt mondogasd, hogy "meg se próbáltam, mi lett volna ha összejön?!". úgyhogy szerintem hívd el valahova kávézni, teázni, beszélgetni, sétálni, és max nem jön össze. naés? legalább megpróbáltad...
2008. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!