Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek ki a jó nő és ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ki a jó nő és ki a szép lány?

Figyelt kérdés
Leírást is adhattok róla, vagy képet is linkelhettek :)
2011. okt. 13. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
A jó Nő könnyen ágyba vihető, a szép lányért meg kell küzdened...
2011. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

A jó nő a vékonyabb, kisminkelt, hosszú lábú, formás fenekű, esetleg jó mellű, viszonylag magas nő akit az utcán meglátok, de tudom, hogy a soha nem lenne nála esélyem, viszont ha lenne, akkor is csak addig tartana, amíg "felpróbálom" egyszer.


A szép lány a szép arcú, szép hajú, szép szemű, mosolygós lány, aki mindig kedves velem, és ezért tetszik. A kettő közül ő az, aki hosszú távú kapcsolatra alkalmasabb :) 20/F

2011. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy.


Ez nálam első pillantásra dől el hogy ki jó és nem jó.


Általános leírást nem lehetne adni...

2011. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Walk With Me ***** válasza:
100%
A szép lány egy nőies arcú, hosszú hajú, szép szemű és nőies alakú leányzó. A jó nő ennek az idősebb változata, olyan 25 év felett.
2011. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó nő = szexuálisan vonzó, izgató

A szép lány = a fentiek + még szép is mellé

2011. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

"A jó nő a vékonyabb, kisminkelt, hosszú lábú, formás fenekű, esetleg jó mellű, viszonylag magas nő akit az utcán meglátok, de tudom, hogy a soha nem lenne nála esélyem, viszont ha lenne, akkor is csak addig tartana, amíg "felpróbálom" egyszer. "


Kisapám, a jó nőt nem próbálnád fel egy alkalommal sem, mert attól, hogy csinos szexi egy nő még nehezebben kapható.


Annál könnyebben kapható a dagi, csúnya önbizalomhiányos lány...

2011. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

ő pl jó nő

[link]

a szép lány meg átalagosabb

2011. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Szép lány: Selena Gomez

Jó nő: Megan Fox

Most csak mondtam valamit, amúgy nem vagyok leszbi. (lány voltam)

2011. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ő:


[link]

2011. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem a szőke lányok jönnek be akiknek van egy kevés szeplőjük de nem túl sok és velem egy magasságba vannak.
2014. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!