Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a fiú jól néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a fiú jól néz ki, de nem tetszik a személyisége?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút,aki számomra 10-bol 10-es. Magas,szöke,kékes-zöld szemekkel, borostával. Testre is éppen megfelelö számomra. A vonzalom kölcsönös volt, randizni kezdtünk.Eleinte nagyon oda voltam érte, viszont késöbb a személyiségében olyan jegyeket fedeztem fel, amik nekem nem felelnek meg. Állítása szerint kapcsolatot akar tölem, valamivel nagyon megfogtam.

Én viszont nem tudom, jó ötlet lenne-e ez. Komolytalannak gondolom öt magamhoz képest, és azt sem tudom elképzelni, hogy ö készen áll egy kapcsolatra...elsö baratnoje lennék.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Legyen csak szexkapcsolat köztünk, ha már ennyire bejövünk egymásnak? Nem érzem azt, hogy teljes szívvel vele akarok lenni, viszont azt is érzem, hogy egy nagyon jó lehetöséget szalasztok el ezáltal. 23L, 21F.


2021. febr. 1. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mindnek szar a személyisége, legtöbbnek a külseje is. Ez legalább jól néz ki.
2021. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
23 evesen meg nem volt baratnoje, na vajon miert?
2021. febr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21 éves a fiú,állítása szerint még egy lány sem fogta meg úgy igazán, illetve tudja jól, hogy jól néz ki, emiatt eléggé válogatós is...
2021. febr. 1. 01:11
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
A nők 80%-a nem randizik saját magától még 1 évvel fiatalabb férfival sem. Ezt férfiként mondom, akit ért már elutasítás emiatt, de amúgy abszolút megértem a nőket ebben. Nem értem minek erőlteted azt, ami olyan ritkán működik. (Vagy ha már van korkülönbség, akkor tényleg nagy legyen, mondjuk 10 év. De ez a "srác pár évvel fiatalabb" dolog a legritkábban működik, nem véletlenül alig látni ilyen felállásban párokat.)
2021. febr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

# 5


Orbitális kamu.

Nő vagyok és 3 évvel vagyok idősebb a páromnál. 8 éve vagyunk együtt.

Ismerek több ilyesmi párt rajtunk kívül.

2021. febr. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
6. Leírtam érthetően, hogy mondjuk ~80%. A legtöbb nő saját magánál pár/néhány évvel idősebb férfit akar. Nem mondom, hogy nincsenek kivételek. Az egyik jó barátomnak is 4 évvel idősebb a barátnője.
2021. febr. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
szülj neki gyereket akkor majd biztos megvaltozik
2021. febr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
23%
Reméljük, h előtted màr mindenkit megdugott, akit akart!
2021. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
20on évesen elég volt ha szép volt.. 40 felett már a belső sokkal fontosabb lett.. 41N
2021. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Meg fog dugni, mert túl jól néz ki ahhoz, hogy elutasítsd.
2021. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!