Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél 24 éves létedre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél 24 éves létedre egy 19 éves lánnyal, akinek még sosem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Nem csúnya, de nem volt még kapcsolata.

2021. febr. 1. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Össze. 54 évesen meg pláne.
2021. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül.
2021. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért 19 évesen nem a világ vége, ha még nem volt kapcsolata, hát basszus most esett ki a középiskola padjaiból. Összejönnék vele, persze. Ha nem nő lennék :DD
2021. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer összejöttem egy nálam kicsivel idősebb nővel ebben a korban. A vége az lett, hogy össze-vissza csalt és amikor kiderült még neki állt feljebb (még meg is karcolta a kocsimat, amiért lek*váztam). Azután összejöttem egy 19 éves szűz lánnyal (pedig nálam alapelv volt, hogy nem szedek fel 20 éven aluliakat, pláne nem szüzeket).

Most eltelt 6 év és jövőre lesz az esküvőnk. Az igazság az, hogy nem ítélhetsz külsőségek alapján.

2021. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi hat éve pont ennyi idősen jöttünk össze a ma már férjemmel, szóval eléggé bevált a dolog. Mondjuk ott nekem volt már egy kapcsolatom. De nem értem amúgy miért baj, ha valakinek 19 évesen még nem volt.
2021. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!