Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem rá h ne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá h ne így csókoljon?

Figyelt kérdés

huhhh hogy fogalmazzam meg...?:D nem szeretem az olyan csókot ami rögtön nyelves. egyetlen barátom volt aki úgy igazán jól tudott csókolni. mert vele olyan volt hogy először csak az ajkaimat csókolta hosszan és csak utána jött a nyelves....de az eszméletlenül szenvedélyes volt sokszor ilyen "falhoznyomós" szal fenomenális:D.

de a mostani barátom rögtön bedugja a nyelvét....:D nekem ez nem jön be:s hogy tudnám rávenni h ne úgy csinálja??

15/L


2010. aug. 16. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, és mond neki, hogy ez így neked nem jó.
2010. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem szeretném megbántani vagy elvenni a kedvét vagy nemtudom:S
2010. aug. 16. 11:15
 3/10 anonim válasza:
100%
Csókolózás elött.(mármint közvetlenül előtte)tedd rá az ujjad a szájára mintha azt mondanád ,hogy "fogdbe", de persze nem durván,(ez még szexi is:) ) aztán kezd el csókolgatni az ajkait, onnantól meg már ő is beszállhat és ebből csak leszűri a dolgot vagy jobban fog ez tecceni neki is. sok sikert!:D
2010. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
11:22! kösziiiiii:)(K)
2010. aug. 16. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Az exem is kiborzasztott a nyelves csókjaival, míg én szenvedélyesen szeretek csókolózni. De figyi nem vagyunk ám egyformák, és ha nem szenvedélyes típus, akkor lehet neki nem fog bejönni amit mutatsz neki! Úgyhogy marad a nyálas vad smár :DD
2010. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
becsukod a szád:)majd puszit adsz a szájára,párat,aztán nyitod a szád..ő is nyitni fogja:)és irányíts a nyelveddel,h finom legyen és ne gyors torkonlenyomós!
2010. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hú..ez egy elég nehéz kérdés,pontosabban intim..mindenképpen beszélned kell vele,az az 1etlen megoldás(nem?)mond el neki őszintén,ha szeret,akkor változtat rajta
2010. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem mondd ezt neki: szeretném,ha finomabban,lágyabban,érzékibben csókolnál,és ne rögtö nyelves csókkal kezdjük..biztosan megérti majd:)
2010. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16:34... lehet h az lesz....:) köszi:)
2010. aug. 16. 17:01
 10/10 ayer válasza:
hát ez jó ké4rdés ettöl még én is félek
2010. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!