Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy régi NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy régi NEM nagyon komoly barátságból egy randit összehozni?

Figyelt kérdés

Egy lányról lenne szó , és az a gond hogy egy macsó srácot ismert meg míg barátok voltunk , valamelyik nap hosszasan elbeszélgetünk hogy milyen jó volt regén , és hogy manapság mar egy rendes csajt sem lehet találni mert mar a legtöbb foglalt vagy ringyó .

Bevalltam neki hogy regében ereztem valamit iránta és hogy azóta nem igazan tudtam senkit sem szeretni,azt mondta hogy ez ari volt aztán elcsendesedett.

Szerintetek lenne nála esélyem ?

Az is gond hogy van barátja , várnék rá és szerintem érdemes is lenne csak nem tudom hogy lenne e esélyem , és hogy régi barátságból lehet-e valami , nem beszelünk olyan sokat de most szombat este kibeszeltuk magunkat szerintetek meg nyomuljak? Amúgy o 18 és meg 19


2010. aug. 16. 15:35
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj most olvastam újra a kérdést, bocsi a sokk helyesírási hibáért de remélem lehet érteni , fáradt vagyok :(
2010. aug. 16. 15:39
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy izompacsirta macsó helyett biztos örülne ha figyelmes és kedves lennél akivel lehet beszélgetni...

persze ne legyél csajos...mert az nem jön be a lányoknak..

dicsérd néha hogy jól néz ,ki meg minden...

de ha nem veszi a lapot..(vagy úgy csinál mintha nem venné a lapot) akkor ne nyomulj mig van barátja.!!

puszcso L/16

2010. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vok és sztem lenne esélyed... megéri várni ha igazán szereted :)
2010. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm , de nem mondtam h izompacsirta vagyok csak az a tipikus olasz dzsigoló és azt is megbeszéltük hogy talán pont ez a baj s lehet hogy igaza van majd ez lesz a követező kérdés de másik topikban xD
2010. aug. 16. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha van barátja,akkor MOST nem túl sok esélyed van..de ha szakítanak,vagy valami,akkor..sok sikert;) és,hogy barátságból lehet-e szerelem,az csak rajtatok múlik:)
2010. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!