Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellett volna viselkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna viselkednem vele ha közeli kapcsolatba kerültünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. Pénteken voltunk elsősegély órán és az oktatónk azt mondta egymáson mutassuk be a dolgokat :D Meg kellett "ölelnem" , megnézni hogy szuszog-e, a hasát megnyomkodni, a csípőjét, a lábait megfogdosni :D Kb végigsimogattam mindenét :D


Annyira zavarba jöttem, hogy végig ügyetlenkedtem az egészet + vigyorogtam mint egy hülye. Aztán ő ugyanezt csinálta velem, de ő nem volt annyira zavarban. Ez így nagyon ciki, hogy ennyire zavarban voltam?


2010. aug. 16. 17:11
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Péntek óta ezen gondolkozom, hogy nagyon ciki voltam-e...És más hogyan viselkedett volna?
2010. aug. 16. 17:13
 2/21 Kazama ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos lehettél :) Ne aggódj, valszeg lesett mindenkinek, hogy azért voltál ilyen zavarba, mert bejön a srác. De ez nem ciki :)
2010. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Csak tényleg mikor a karjait kellett megfogni meg ilyenek, mér akkor cikisnek éreztem, de mikor a csípőjét meg a hasát kellett, na akkor összevissza nyúlkáltam, csak hogy ne kelljen már annyira lent.... :$ Erre rámszólt az oktató, hogy lejjebb van a csípője :D

ÁÁÁÁÁÁÁÁááááááá :D

2010. aug. 16. 17:22
 4/21 Kazama ***** válasza:

Aranyos vagy :D

És fordítva hogy ment? Jó volt legalább?

2010. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát ő úgy nyomkodott meg mint egy húsdarabot, igaz nagyon óvatosan csinálta. Akkor kicsit furcsa volt mikor a csípőmet fogdosta vagy az arcát a számhoz nyomta. :)

Ő nem volt zavarban, illetve kicsit poénosra vette a dolgot. Tudom, ez azt jelenti nem tetszem neki, de sajna ez van...

2010. aug. 16. 18:47
 6/21 Kazama ***** válasza:
Vagy csak tette az agyát nem? A srácok tömeg előtt (de főleg ismerősök előtt) máshogyan viselkednek. Ne kérdezd miért, de így van :) Szal ki tudja... :)
2010. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekünk bezzeg bábu volt az elsősegély tanfolyamon...


Ez nagyon kellemetlen szituáció, szerintem semmilyen következtetést nem szabad levonni belőle.

2010. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát nem is annyira tette az agyát, mert nem olyan, hanem olyan laza volt. Mindent úgy csinált ahogy kellett, magabiztosan válaszolt a kérdésekre, ügyes volt. :)

Aranyos fiú egyébként nagyon, szóval nem ilyen macsó meg hasonlók, hanem olyan igazi jól nevelt, udvarias fiú :)

De egyébként az oktató szerintem sejti, hogy tetszik nekem, mert sokszor célozgat rá, hogy milyen aranyos fiú, pont olyan kedves mint te, "ugye milyen jókat lehet vele beszélgetni?" szóval szerintem nem véletlenül rakott minket össze... :D

2010. aug. 16. 19:10
 9/21 Kazama ***** válasza:

Akkor tessék neki megköszönni :)

Amúgy ha már a tanár megtette a 0. lépést, akkor Neked itt az idő az első lépés megtételére :) A fiúk lusták :D

2010. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De mit kellene csinálnom? :D Megpróbálok csinos, kedves lenni ha találkozunk. Valamelyik nap is kicsit csipkelődve vicceltem vele, meg sokat viccelődünk (nevetek a viccein, még ha annyira nem is jó a poén) :D mosolygok rá amikor lehet, és ő is ugyanúgy mosolyog vissza rám. Csütörtökön egy helyre el kell majd mennünk, gondoltam megemlítem neki, hogy menjünk együtt. Kettesben mennénk :D Szerintem benne lenne, hogy menjünk úgy, de ha ott leszünk mit mondjak neki? :D Hogy érezze, hogy nagyon tetszik, de mégse legyek ribi?
2010. aug. 16. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!