Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemenjek egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy ilyen kapcsolatba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje randizgatok egy 17 éves fiúval. Nem merek bele menni vele egy kapcsolatba, mert félek, hogy ő esetleg le akarna feküdni velem. Én természetesen nem akarok még senkivel sem lefeküdni. Félek, hogy azért szakítana velem, mert én még nem akarom vele. Ez nekem nagyon megalázó lenne. (érettebbnek tartom magam a korombelieknél) 14/L
2011. nov. 7. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha normális a srác, nem fog erőltetni semmit.

Ha erőszakoskodik, és emiatt dob, hogy te nem fekszel le vele, az sem téged minősít, hanem őt. Mármint téged is, hogy tényleg értelmes vagy, és nem adod csak úgy oda magad, de a srác a lúzer...

Különben mielőtt belementek, akár meg is beszélhetitek ezt a kérdést. Így még idejében tisztázhatjátok a dolgokat.

20L

2011. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor nem kérdeznél te...
2011. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha ezt már most megbeszélnéd vele? és akkor el tudod dönteni a válaszától/reakciójától függően
2011. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm első! megfogadom! :) második ez meg mi volt?
2011. nov. 7. 17:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem ide írni, hogy nekem egy kicsit kínos lenne erről beszélni. Nem járatnám le magam előtte?
2011. nov. 7. 17:40
 6/8 anonim válasza:
nem járatod le magadat hiszen te csak óvatos akarsz lenni..:)
2011. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha randizgatasz vele, akkor látnod kell a szándékait is már. Ha valóban járni akar veled, akkor valószínűleg nem feltétlen mindig a fenekedet szorítja, melledet stírolja, s nem mindig akar csókolózni, s nem mindig kettesben akar lenni, hanem akár el is mehettek ide-oda. Séta, mozi stb.


Ha a fentiek az igazak, akkor a helyzet kicsit pikánsabb.

2011. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
annyi :D:D:D bííírjaaa :D
2011. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!