Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért a férfi a kezdeményező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért a férfi a kezdeményező egy kapcsolatban mert a nő a "nyeremény"?

Figyelt kérdés
Ha nem így lenne akkor nem az lenne a természet rendje, és az alap, hogy a férfi kéri el a csaj számát, hívja el randizni, állja a cehhet, kéri meg a kezét stb. A férfi a védelmező, és biztosító/szolgáltató. A nő pedig az elfogadó, és a befogadó.

2021. febr. 11. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert ők nem bírnak meglenni szex nélkül.
2021. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Ez nem igaz. Vannak férfiak akik tökéletesen kontrol alatt tudják tartani magukat, és rengeteg olyan nő van akik főleg párkapcsolatban napi, vagy naponta többször igénylik a szexet.
2021. febr. 11. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért mert a férfiben több a tesztoszteron ami hajtja őt, hogy megtalálja a megfelelő nőt.


A nőnek meg az a feladata hogy ķiderítse, hogy alkalmas-e a férfi a számára.

2021. febr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nőként imádom a szexet, még sem fogom magam kelletni érte. Ha nem udvarol senki, vagyok egyedül. Ha nem megfelelő pasi udvarol, akkor is.

Kapcsolatban kétnaponta vágyom rá, kapcsolat nélkül szenvedek ugyan, de kibírom. Nem fogok pasik után rohangálni.

2021. febr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán.
2021. febr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Mi lenne akkor ha tegyük fel többé soha nem próbálkozna be nálad senki?
2021. febr. 13. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
25 éves koromig voltam szűz, mert komoly jelentkező nem akadt. A válásom óta 6 év telt el, vagy is az idén lesz hét. Ezalatt összesen két két és fél olyan év volt amikor bárki is érdeklődött. Szerinted bele fogok halni? 43 vagyok, lehet hogy egyedül maradok már. Nem tudom. De nekem akkor is normális, párkapcsolat és szerelem kell. A bepróbálkozók nem érdekelnek, kapcsolat érdekel. A kósza szex nem adja meg azt, amire nekem szükségem van.
2021. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!