Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nyereményjátékozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyereményjátékozik folyton a feleségem, ha mindene megvan?

Figyelt kérdés
A feleségem otthon van a kislányunkkal. Én szerencsére jól keresek, ő is kap elég pénzt, mindenünk megvan. Mégis minden ráérő idejében nyereményjátékozik. Szokott nyerni is, de nekem akkor is furcsa. Ráadásul nem csak a magasabb értékű dolgokért játszik (mint pl. 150 ezres hintaló a gyereknek), hanem akár egy edényért, arckrémért is. Megmondom őszintén, kicsit kellemetlennek érzem, mert attól tartok, hogy majd azt gondolják, hiányt szenved valamiben.
2019. nov. 19. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a nyerőgépezés. Vagy is maga a játék nyújt egyfajta örömöt számára. A várakozás, az izgalom, ő fogé nyerni. Ennek semmi köze a megnyert dologhoz, értékéhez.
2019. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szenvedélye, izgatja ha ingyen juthat valamihez. Mint egy ajándék. Ha nem kóros mértékű akkor szerintem ne foglalkozz vele, tekintsd amolyan hobbinak.

Ha zavar nyugodtan beszélgess el vele, hogy miért érzi azt hogy meg kell szereznie mindenáron valamit.

2019. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kórosnak nem tartom, mert mellette 100%-osan ott van a gyerek mellett és mellettem is, tökéletes anya és felesége, csak ezt nem értem, hogy minden apróságért minek.
2019. nov. 19. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:
EZ egyfajta függőség. Semmi köze az anyagi helyzetetekhez.
2019. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dejofej vagy. Eltarod a családod, és még érdekel a feleséged problémája is.


Igazából nem is probléma.


Hagyd csak ghagy csinálja. Izgalmas.


Mondjuk annyi, hogy nem unatkozik a feleséged?

Oké jó háziasszony, a gyerekkel foglalkozik, de baratnozik ?

2019. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de gyűlölöm ezt a "hát mások azt fogják gondolni, hogy nincs meg mindenünk és nem vagyunk elég gazdagok" szarságot. A nagyszüleim leéltek ebben a képmutatásban egy életet, bele is betegedtek mind a ketten.

Ha milliárdos lennék is lecsapnék egy jó akcióra vagy egy ingyen cuccra. Mégis mi negatívum van abban ha valaki nyer valamit és legalább arra se kell pénzt költeni?

2019. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kerdes persze, hogy a nyeremenyjatekozasnal neki kell e fizetnie? Mert ha igen, akkor az lenyegeben szerencsejatekfuggoseg. Ha nem akkor nincs gond, az nonstop freerollozas, hasznos is. (Persze itt is fizet, de csak az idejevel, ami ugye nem draga, mivel amugyis otthon van)
2019. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szokott barátnőzni, most is velem van a lányunk, neki kimenője van.

Nem, dehogy, nem kell fizetnie érte. Facebookon játszik ilyen megosztós-hozzászólós dolgokat meg női oldalakon.

2019. nov. 19. 15:37
 9/11 Andi80018 ***** válasza:
Valamilyen szintű függőség ez is, mint pl a játék gép. Gondolom rá is ér, sok energiájába nem kerül, és még nyerhet is. Ez érdekli, illetve pótcselekvés. Örülj, hogy nem a lottózóban ül 60 db kaparóssal, és komoly pénzeket játszik el. Mit mond egyébként, miért csinálja?
2019. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát, jól félrevittél minket... Az, hogy rákattint a megisztás gombra facebookon az nem nyereményjáték! Itt nincs szó izgalomról, meg befektetett időről. Szerintem egyszerűen úgy tekint erre, hogy neki minimálisat kell tennie és máris van egy kis esélye a nyerésre.

Erről a "mit gondolnak mások" dologról meg tényleg szokj le, mert senkit nem érdekel, hogy mennyi pénzetek van. Ha valamit gondolnak róla, akkor max azt, hogy jajj de idegesítő, hogy már megint megoszt valami reklámot.

2019. nov. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!