Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire találod furcsának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire találod furcsának, ha egy 21 éves lánynak nem volt meg kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mit gondolnal róla, illetve furcsanak, szokatlannak talalod-e? Miért?

2021. febr. 12. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Kapcsolatom még nekem sem volt, pedig 22 vagyok. Ennek megvan az oka. De ez nem jelenti azt, hogy férfivel nem voltam, csak párkapcsolatom nem volt. De a környezetem lehet azt hiszi h még senkivel sem voltam. Valamikor érdekelt, de ma már nem :) Nem az én dolgom, hogy más mit gondol rólam!
2021. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Különösen manapság (lásd a fejlett országbeli nemzetközi statisztikákat, összehasonlítva az előző generációkkal).
2021. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem sem volt 21 évesen kapcsolatom, nem találom annyira furának. Nem gondolok róla semmi különöset, mert sok oka lehet - az önbizalomhiánytól kezdve az előnytelen külsőn, vallásos nevelésen át egészen addig, hogy szegénynek csak nem volt szerencséje... de még lehet az is, hogy viszonylag magasak az elvárásai, és senki nem akad fenn a szűrőn (nem feltétlen magához képest magasak), vagy aszexuális, vagy olyan pasik tetszettek neki, akiknek ő nem, vagy zaklatták szexuálisan... ezerféle oka lehet.
2021. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura, nem tipikus, de normális, azt gondolom. Manapság sokan már 14-15 éves korukra elég nagy kislánynak tartják magukat egy kapcsolathoz, ami persze nem igaz, mert érzelmileg nincsenek rá kész. Ki ilyenkor, ki olyankor lesz kész rá, s az sem mindegy, mikor találkozol a kapcsolatra érdemes személlyel.

Szóval szerintem teljesen rendben van... Nem a mennyiségben mérik az embert... (már bizonyos jobb helyeken)

2021. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Válogatós, irreális igényei vannak. Nem próbálkoznék nála, mert úgysem felelnék meg neki.
2021. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tragédia.

Mostanában elég sokat hallani, hogy sok lány van, aki betöltötte a 25.-öt, és még megvan a szüzessége.

Nem gyakori, de már 30 fölött is hallottam ilyenről.

Nem jött úgy össze semmi. Istenem. Nem tragédia.

A legidősebb nő, akit én ismerek, egy régebbi munkahelyemen volt pár éve. Ő akkor 47 éves volt, és még megvolt a szüzessége, mert nem jöttek még kellőképpen össze a dolgok neki.

Nem szabad ezt tragédiaként megélni.

A szex az életben, az csak egy lehetőség, de semmiképp nem kötelező. 🤷‍♂️

2021. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztosan meg van a maga oka!!
2021. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki nem csinál reklámot valamiből másnak még simán lehet kapcsolata.

Egyébként meg kinek mi köze hozzá ? Ez valami népbetegség itt MO-n hogy bele kell mászni a más párkapcsolati dolgaiba. Vagy adott esetben annak a nem létébe. Komolyan iskolában, munkahelyen, rokonoknál, mindenhol. Ez borzalmas.


Mi közötök van hozzá !

Az is lehet hogy valamilyen betegsége van.

2021. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!