Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26 éves férfi vagyok, a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaba9292 kérdése:

26 éves férfi vagyok, a párom 21 éves lány, van egy kisbabánk, aki miatt ugye nehézkes a kettesben való kikapcsolódás! Na most hétvégén mamira rá tudjuk bízni, milyen programokat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Dunaújváros maximum 150km-es körzetében lenne ideális valami kis jó programo(ka)t kitalálni,segítsetek! Ami szóba jött: élményfürdő,vidámpark,vacsora,mozi! De fel szeretném még dobni valamivel,ami élmény is marad egyben,ami nem mindennapi program,persze átlagember számára elérhető!

2018. máj. 2. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mozi
2018. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tatabánya: Gyémánt fürdő. Utána romantikus séta a Turulnál.

Budapest: Gyermekvasút, János-hegyi kilátó, libegővel vissza a városba

Székesfehérvár: Bory-vár, séta a belvárosban, Árpád fürdő, mozi

Veszprém: állatkert, városnézés, étterem

2018. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az élményfürdő szerintem jó ötlet, mellé még egy masszázs is lehetne. Gyakran bent a fürdőkben is van ilyenre lehetőség. Ez biztosan kicsit feltöltene titeket, tudnátok lazulni.


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én pl. túrázni is nagyon szeretek vagy csak sétálni. Vannak Nemzeti Parkok a közelben. Vagy nem tudom ti voltatok-e már kalandparkban. Dunaújvároshoz viszonylag közel kettő is van: Kerekerdő Kalandpark és Zamárdi Kalandpark. Ha a zamárdiba mennétek, akkor már a balatonnál is el lehetne ugye lenni.

2018. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Páros Wellnes :

[link]


Vagy,hajókázás ebéddel vagy vacsorával egybekötve:


[link]

2018. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!