Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok,titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok,titeket mennyire érdekel egy lány magassága?

Figyelt kérdés
Persze, nem ez a leglényegesebb szempont,hanem a személyisége, de fun fact-ként ez mennyire számít?

2021. febr. 12. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dikk, mé' ne legyen magasabb a lány? A magas lányoknak hosszú, formás lábuk van.
2021. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"A magas lányoknak hosszú, formás lábuk van."

Már amelyiknek. Nagyon hosszú lábra sok "anyag" kell. Mérsékelt mennyiségű izommal és zsírral, amennyivel egy rövidebb lábú lánynak már csodálatos formái vannak, a magas lánynál gyakran még elég piszkafa az összhatás.

2021. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 moozygoo ***** válasza:

"Dikk, mé' ne legyen magasabb a lány?"

Nagyon egyszerű, nekem ez jön be.

Gondolom nálad is vannak kizáró okok, nálam a magasság az egyik ilyen.

2021. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
1.75-től érdekel.
2021. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Az őszintét megmondva, én 189 cm vagyok, ha lenne egy olyan lány aki ugyan így mozog vagy 3 centivel magasabb lenne, egyértelműen egyből megszeretném.

Legyen nálam magasabb és pipa

2021. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Bevallom, csak kíváncsiságból kérdeztem, de megleptek a válaszok. ( jó értelemben persze) Engem szerencsére ez a kérdés nem érint, a női átlagmagassághoz tartozom, de sok magas lány hátrányként éri meg hogy nincs 170 cm alatt, és nehezebben talál párt (mondjuk ez sok mindenből összeáll, nem csak a magasság a lényeg). Ez akár nekik is egy jó visszajelzés lehet.
2021. febr. 14. 20:40
 17/17 anonim válasza:

Ez így van ahogy le írtad, de én is támogatom a 15. Válaszolót

Nálam kifejezetten nőies az, ha minimum 190 centiméter.

Tetszeni nagyon.

2021. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!