Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok,nektek van olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nektek van olyan fiú barátotok akit nagyon szerettek,sok közös programotok van,de soha nem jönnétek vele össze?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért?
2021. febr. 13. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Van több is. Kedvelem őket emberként, de amúgy nem mozgatnak meg.
2021. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, nem vagyok már kis h.ülyegyerek. Nagyon ritka az ilyen.
2021. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy van, nem is egy. Én nem aszerint tekintek a másik emberre, hogy mi van a lába között, nincs különbség fiú és lány barát között, pont ugyanolyan kapcsolat. Szerintem ez a normális szocializáció alapja.
2021. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy van lassan 10 éve. Hol többet tudunk találkozni, hol kevesebbet, de a kapcsolatunk erős.

Soha nem mozgatott meg bennem semmit, mint férfi, de jól megértjük egymást, hasonló a humorunk, jól érzem magam vele, mint bármelyik barátommal.

Az évek alatt volt több fiú barátom is, de ő az egyetlen, aki fel tudta fogni és dolgozni azt, hogy ez "csak" barátság. A többiek egy idő után tovább mentek volna és el is tűntek mikor rájöttek, hogy a nem, valóban nemet jelent.

2021. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van. Nekem van férjem, nekik is van feleségük. Tizenéve (van amelyikkel már 20 éve) barátok vagyunk, jóban vagyunk egymás házastársaival is. Igazából soha nem akartunk többet a másiktól (egyik barátommal sem), de nagyon szeretem mindegyiket.


Mindenben számíthatunk a másikra, legyen szó a költözésről, kerti munkáról, házfelújításról, bármiről. És rendszeresen találkozunk is valamelyikünknél, szóval nálam/nálunk elég jól működik a dolog.

2021. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!