Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így nincs értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nincs értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel úgy tűnt, jól alakulnak a dolgok. Aztán hirtelen visszavett, én rákérdeztem mi a gond, esetleg meggondolta magát? Azt mondta nem, csak sok dologban bizonytalan, sehol sem találja a helyét, stb. Találkozni nincs kedve, beszélgetni szintén nincs kedve. Ha ír is, az is arról szól, hogy panaszkodik, nincs jól lelkileg, idegileg, de majdcsak lesz valahogy. Felvidítani, mélyebben beszélgetni lehetetlen vele, én pedig kezdem unni, hogyha ír is, akkor is leírja hogy mennyire rossz neki, és annyi. Hozzáteszem, konkrétan sosem mondta mi a baja pontosan, mi miatt rossz a kedve. Azt mondta ő sem tudja. Én türelmes voltam, de már erősen kapcsolatra alkalmatlannak gondolom. Ti folytatnátok az ismerkedést, vagy hagynátok az egészet?
2021. febr. 13. 21:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez az egyik legrosszabb típus. Átéltem, szar alak.
2021. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Ha megkérlek, mesélnél arról, hogy veled mi történt? Legalább lesz elképzelésem arról, hogy mitől menekülök meg.
2021. febr. 13. 21:24
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha mar azt mondta, se talalkozni, se levelezni nincs kedve, akkor tiszteletben tartanam, hogy beken kell hagyni. Es vagy lekoptatas, vagy baja van, de nem akar.
2021. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hármas én rákérdeztem hogy meggondolta magát? Azt mondta nem. Nem zargatom, csak megkérdezem hogy van? A válasz mindig ugyanaz: nincs jól idegileg stb. És a kommunikáció kb ennyiből áll.
2021. febr. 13. 21:32
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el, nem éri meg több időt elvesztegetni rá.

Ismertem hasonlót.

2021. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Skik ismertek hasonlót, mi történt? Részleteznétek? Az ilyeneknek alapvetően mi a bajuk? Játszmáznak? Vagy mi?
2021. febr. 13. 21:48
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan: játszmázik.
2021. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én is játszmára gondoltam, de az ilyen szerinte ezzel mit ér el?
2021. febr. 13. 21:58
 9/21 anonim ***** válasza:
2021. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a kérdést és a válaszokat. Ebben minden benne van!
2021. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!