Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ott aludni automat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ott aludni automatikusan azt jelenti hogy nem lesz több max barátság-extrákkal?

Figyelt kérdés

A kijárási tilalom ugye eléggé leszűkítette a lehetőségeket ha az ismerkedésről van szó, mivel vidéken élek méginkább. Eddig csak egyéjszakásokat kerestem és nem is volt gond, de már kezdek többre vágyni. Ha első találkozás után ott alszom egy srácnál el is könyvel egy könnyűvérű nőnek akitől nem is vágyik többre? Srácok ti hogy vagytok ezzel? Így már csakis szex-kapcsolat jöhet szóba?


Nem tudom ezt a helyzetet hogy kezelni, azt sem bánom, ha csak szex lesz egy találkozóból (néhány ilyen alkalom volt, de akkor tudtam, hogy a másik fél sem vágyik többre, max 'barátra') de ha megkedvelek valakit, akivel találkoznék még nem merek előhozakodni azzal hogy kapcsolatra vágynék mert félek hogy elijesztem. Mit tanácsoltok?



2021. febr. 14. 15:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
Kit érdekel, hogy mit gondol rólad? :D Úgy tedd a dolgaid, ahogy szeretnéd.
2021. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kötelező ott aludnod, de mégis megteszed, ezért tök egyértelmű, hogy szexelni akarsz, és ez a pasinak is le fog esni.
2021. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem kötelező ott aludni persze, de én nem szeretek bele könnyen senkibe úgyhogy késöbb alakul ki bennem hogy többet szeretnék-e vagy nem. Ezért érdekelt, hogy a pasiknál ez hogy működik, hogy a kettő kizárja-e egymást (mármint elsőre szex és aztán talán kapcsolat vagy automatikusan csak szexre kell az ilyen).
2021. febr. 14. 16:06
 14/24 anonim ***** válasza:
36%

Magadban döntsd inkabb el azt hogy megéri e akkor ia ha alkalmisnak fog venni csak.

Amugy a srácok ha olyannak tűnsz aki mindenre nyitott..elő szokták adni az őszintét hogy mire kell a másik nekik.mik a céljaik. Mert olyankor nincs megfeleltségi kényszerük.

Aztán megjatszhatod hogy benned ez kezd több lenni.

Elsőre nem jo ha kiteszed a kartyáid.

2021. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
*is
2021. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
6%
Attól, hogy ott alszol nem kell lefeküdni vele, alhatsz másik ágyon vagy a földön, vagy ő a földön, mondhatod, hogy így kényelmes és szuper, sok puszi, nem kell mísznek lenni hanem szépen megisztok egy pohár bort, dumáltok, főztök, ennyi. Ha közeledik akkor nevetsz, hogy hiszen még a családját sem ismered és te csak házasság után csinálsz ilyen moccskos dolgokat, aztán másnap hazamész. Ha veszi a lapot és tetszel neki talán ő is elmegy hozzád :)
2021. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Miért kéne hogy megismerje a családját? 🤔
2021. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Viccből mondtam, úristen, te se vagy a legélesebb kés...
2021. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném hogy bárki nevetett ezen rajtad kívül
2021. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy érdekelne bárkit a véleményed.
2021. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!