Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ott aludni automat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ott aludni automatikusan azt jelenti hogy nem lesz több max barátság-extrákkal?

Figyelt kérdés

A kijárási tilalom ugye eléggé leszűkítette a lehetőségeket ha az ismerkedésről van szó, mivel vidéken élek méginkább. Eddig csak egyéjszakásokat kerestem és nem is volt gond, de már kezdek többre vágyni. Ha első találkozás után ott alszom egy srácnál el is könyvel egy könnyűvérű nőnek akitől nem is vágyik többre? Srácok ti hogy vagytok ezzel? Így már csakis szex-kapcsolat jöhet szóba?


Nem tudom ezt a helyzetet hogy kezelni, azt sem bánom, ha csak szex lesz egy találkozóból (néhány ilyen alkalom volt, de akkor tudtam, hogy a másik fél sem vágyik többre, max 'barátra') de ha megkedvelek valakit, akivel találkoznék még nem merek előhozakodni azzal hogy kapcsolatra vágynék mert félek hogy elijesztem. Mit tanácsoltok?



2021. febr. 14. 15:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Csak nézd meg a válaszod értékelését 😉
2021. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem csodálkozom ezen, ide az emberek 89%-a azért jön, hogy kiélje a keserűségét azzal kapcsolatosan, hogy mennyire szar élete van :)

Szerintem tudnál erről beszélni...

2021. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem átjött az ironia, ha ez megnyugtat.

A gyk szintje gyakorta alatta van hogy megértsék. Látszik is a százalékokbol a gyk szinvonal..

2021. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Mi rögtön az első éjszaka együtt voltunk a férjemmel, akivel 11 éve tart a kapcsolatunk. Viszont volt olyan, aki 8 hónapig törte magát utánam, azt gondoltam, ha ennyit várt rám, talán számítok neki. Nem így volt. Egy 5 hónapos, se veled, se nélküled kapcsolat lett belőle, mint kesőbb kiderült, folyamatosan csalt végig. Szerintem nincs összefüggés.
2021. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!