Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is volt olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt olyan hogy a másik nem jött el a randira, vagy nagyobb a gáz velem mint gondoltam?

Figyelt kérdés
Szóval 2 órát fagyoskodtam egy parkban azt hajtogatva hogy “csak késik” és különböző okokat találtam rá ki. De a telefont nem vette fel, és azóta sem írt vissza. Másokkal is megesik ez, vagy velem van valami nagy hiba hogy már 4x előfordult mégis mindig naív vagyok, és hiszek a pasiknak, akik szerint nem vagyok vonzó (szerintem ezt gondolják)? 25N

2021. febr. 18. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Csak nem valami újabb kamuképes tinder/társkeresős szépfiú???

Sokakkal van ilyen igen. Amikor csak a képre mentek kommunikáció meg nulla.

2021. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért fagyoskodtál 2 órát egy ismeretlen miatt, aki még csak fel sem veszi a telefont? Vártam volna - ha nagyon nagyon érdekel a pasi - max fél órát és csá. De amúgy van sok tahó, nem érdemes ezzel foglalkozni.
2021. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tinderes és ismeretlen pasi volt. Ismerem hónapok óta, régen a kollégám volt. Elhívott randira, de nem jött el!
2021. febr. 18. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem vagy vonzó, akkor csak nem hívott volna el randira.

Nem tudom mi járhat a fejében, talán talált mást vág megijedt a randitól.

2021. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen egy büdös paraszt. Legalább írhatott volna előbb egy üzit, hogy nem tud jönni.
2021. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Hat ha mar 4x elofordult veled az jelent valamit. En ferfikent eddig egyszer eltem at hasonlot de akkor is a csaj kesett 30 percet. Megmondtam neki hogy a sajat idejevel szorakozzon es szepen hazamentem.
2021. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha tudnád a nők milyen gyakran játszák ezt, a 4 alkalom bemelegitésre is kevés :D
2021. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 órát??? Én nagggyon max fél órát vártam volna (főleg úgy, hogy még a telefont sem veszi fel), aztán viszlát, tiltás, törlés.
2021. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A felesége nem engedte. Van ilyen.
2021. febr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, de én biztos nem is vártam volna senkire se 2 órát. Első randin (de amúgy későbbin is) alap, hogy pontosan érkezünk. Pár perc még belefér, de ha 10 percnél többet fog késni valami miatt, akkor szerintem az a minimum, hogy ír egy üzenetet. Előfordulhat bárkivel, hogy nem tud időre odaérni valami rajta kívülálló okból, de akkor szóljon, ne hagyja a másikat kétségek között várakozni. Pont emiatt én kb. 15 perc után felhívtam volna, ha arra nem válaszol és nem is jelezte máshogy, hogy mindjárt jön, akkor részemről ennyi volt. Ha kiderül, hogy nyomós oka volt és nem tudott szólni, akkor max találkozunk máskor.

Nem gondolom amúgy, hogy veled van a baj, hiszen ha valaki elhív randira, akkor biztos tetszel neki és ha ezután mégse megy el, az őt minősíti. Még ha meg is gondolná magát, inkább mondja le, de ne tűnjön el szó nélkül és ne várasson. Lehet csak ennyire nem volt szerencséd, hogy ilyeneket fogtál ki. Te max abban lehetsz hibás, hogy azt érzik, veled ezt meg lehet tenni és az oké, hogy ha mondjuk késne egy órát, hiszen te többet is várnál rá. Ennél azért kicsit legyen már jobb az önértékelésed, te ennél többet érsz, hogy szórakozzanak veled.

2021. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!