Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek olyan, hogy egy kapcsolatban, nagyobb összeggel, értéktárgyakkal "lehúzott" a partneretek?

Figyelt kérdés

Itt nem elsősorban nem a válás utáni dolgokról lenne szó –persze olyat is írhattok- hanem normál párkapcsolatról. (baráti, élettársi)


Rövid történetet is írjatok, ha lehet illetve kort és nemet is.

+ Mikor történt az eset?



2012. máj. 2. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Fél évet pazaroltam el arra a ...-ra, nincs pénz amivel ezt pótolni lehetne.


Ráadásul egy epres milkát is adtam neki egyszer.

2012. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2012. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fordult elo csak sok ero veszett oda a semmiert! 23 F
2012. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult, 240 000ft-os hangszerről van szó, azt mondta részletekben vissza fizeti, de hát abból se lett semmi... Azóta már nem is vagyunk együtt, bolond voltam :((
2012. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, sajnos velem is előfordult :(


4 hónapig jártam a hapsival, és amíg én dolgoztam addig ő pihent, utána nekem kellett állandóan utána járkálnom, jegyet vennem,telefonálnom, meg ugyanúgy fizetnem mindent a randikon, míg ő arra sem volt képes hogy egy centet is adjon az ösztöndíjából. Elég drága mulatság volt úgy,hogy utána ő nevezett skótnak. Na, amikor kiderült,hogy ennyire nem becsül mint embert, akkor jött a 3.hónap után egy baromi nagy egyhónapos vita, a végén meg kirúgtam.

Ha ilyennel találkoztál, akkor ne kerülgesd, hanem dobd ki. Az ilyet csak a más kárára történő könnyebb megélhetés érdekli.... :(

2012. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!