Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1,5 hónap ismerkedés/járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónap ismerkedés/járás után mennyire normális, hogy a barátom ennyire otthon érzi magát nálam? bővebben

Figyelt kérdés

Egy városban vagyunk, egyetemisták, lakásban mindketten, mindkettőnknek vannak lakótársai. Neki 1, nekem 2 lakótársam.

Nem rég kezdtünk ismerkedni, járni.

Mindig ő jön át hozzám, nálam alszik. Ő még soha nem hívott magához, ezért vagyunk mindig nálam.

Mostanában nagyon otthon érzi magát ott. Edzés után nem tusol hanem nálam, meg úgy általában ha itt alszik mindig itt tusol. Hozza a tusfürdőjét, váltás alsót. (én eddig ha valamelyik barátomnál ott aludtam, indulás előtt mindig letusoltam)

Nyilván a többiek sem örülnek hogy van ott +1 "lakó", aki használja a vizet.

Ez teljesen oké lenne ha egyedül élnék, de mondjuk 1.5 hónap után lehet hogy ott se tartanám teljesen jónak.

Többször mondtam hogy menjünk az ő albérletébe, de mindig jött valami kifogással. Hogy a lakótársa zavaró tényező, most nincs kitakarítva.

23L, ő is 23F


2021. febr. 18. 20:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
9: de itt azt kell látni, hogy a kérdező is lakótársakkal él, velük szemben nem fair az, hogy a srác csak úgy, amikor kedve tartja, betolja a pofáját, ott fürdik, valószínűleg eszik-iszik, használja a közös használatú dolgokat... már sztem az is idegesítő, hogy a megbeszéltekhez képest gyakrabban van ott... aztán, ha harmadolják pl. a vizet, rezsit, akkor azok a szerencsétlen lakótársak is többet fizetnek, akik semmi hasznot nem látnak az ott héderelő pasiból, hacsak nem ő vásárol be mindenki számára. De abból, hogy kb. kiröhögte a kérdezőt, amikor megjegyezte, hogy fizessen bele, ezt is kétlem.
2021. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
11: Ebben teljesen igazad van. Nem gondoltam bele a lakótársak helyzetébe. Ilyen esetben tényleg muszáj jelezni, hogy valamiből vegye ki a részét, mert ezzel eléri azt, hogy nem fogják beengedni, kiutálják onnan
2021. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem, egyszer hívott hogy aludjak én ott, de másnap vizsgám volt. És ezt tudta, hát kössz nem.

És azóta mondta már hogy ő hívott, de én nem mentem.

Na csak ez a kis löket kellett ahhoz, hogy belássam ez így nem kapcsolat. Úgyhogy vagy lesz változás, vagy ilyen kullancs ne csüngjön rajtam

2021. febr. 18. 21:19
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy akkor nem volt alkalmas, de mostmár szeretnéd. Vagy ha legközelebb elmegy hozzád mondd, hogy nem megyünk át hozzátok? Szeretnék kicsit kiszakadni itthonról. Ha erre sem ajánl fel időpontot, vagy indultok egyből, valamit nagyon rejteget.
2021. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy a hatalmas rendetlenség, esetleg kosz miatt nem hív.

Nálam meg mindig csillog-villog minden, szeretek takarítani.

2021. febr. 18. 21:27
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ne tudjon kicsit összerámolni. Ez vicc már ne haragudj. Gondolom nem leskelődni mennél, hanem hozzá, vele lenni
2021. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
#14 Nagyon jót írt! 🙂 Valami hasonló jutott nekem is az eszembe.
2021. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vízfogyasztásnál sokkal nagyobb gáz, hogy az ő albérletébe nem mehetsz. Én ezt intő jelnek venném.
2021. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem lakótárs az a lakótárs,hanem barátnő.. Bár, akkor meg érdekes, hogy nem hiányolja heti többször éjszakánként a pasiját. Mindenesetre elgondolkodtató, valami biztos, hogy nincsen rendben. Vagy néha nálad alszik, az ő albijaban meg a másik lányt fogadja. A lakótárs meg nem akar falazni. Ha ennyit van nálad, nála mitől van kupi? Érdekes ez nekem. Az meg minden, csak nem felnőtt gondolkodás, hogy nem adok bele a rezsibe, főleg, ha lakótársak is vannak. Több sebből vérzik ez a fiúcska.
2021. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy "edzés után" zuhanyzik nálatok. Lehet, hogy én tudom rosszul, de minden sportintézményben van zuhanyzó... Amúgy innentől letiltanám a nálam lazsálásról, ha velem akar lenni, akkor átmegyek én, addig meg sztornó.
2021. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!