Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1,5 hónap ismerkedés/járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónap ismerkedés/járás után mennyire normális, hogy a barátom ennyire otthon érzi magát nálam? bővebben

Figyelt kérdés

Egy városban vagyunk, egyetemisták, lakásban mindketten, mindkettőnknek vannak lakótársai. Neki 1, nekem 2 lakótársam.

Nem rég kezdtünk ismerkedni, járni.

Mindig ő jön át hozzám, nálam alszik. Ő még soha nem hívott magához, ezért vagyunk mindig nálam.

Mostanában nagyon otthon érzi magát ott. Edzés után nem tusol hanem nálam, meg úgy általában ha itt alszik mindig itt tusol. Hozza a tusfürdőjét, váltás alsót. (én eddig ha valamelyik barátomnál ott aludtam, indulás előtt mindig letusoltam)

Nyilván a többiek sem örülnek hogy van ott +1 "lakó", aki használja a vizet.

Ez teljesen oké lenne ha egyedül élnék, de mondjuk 1.5 hónap után lehet hogy ott se tartanám teljesen jónak.

Többször mondtam hogy menjünk az ő albérletébe, de mindig jött valami kifogással. Hogy a lakótársa zavaró tényező, most nincs kitakarítva.

23L, ő is 23F


2021. febr. 18. 20:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ez teljesen oké lenne ha egyedül élnék"

Ez csak akkor oké, ha TE HÍVOD.

Te hívod?

2021. febr. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg, kedves kérdező, ha a Te vélemyényed szerint ott van a kutya elásva, hogy nála nagy a kupi, az sem sokkal jobb.

ha valaki annyira igénytelen és akkora retekben él, hogy azt szégyellenie kell, akkor ugyanúgy felejtős a pasi, hiszen igénytelen.

Sosem kezdenék semmi komolyba valakivel, aki után aztán, mintha óvodás lenne, feszt paolni, takarítani kell, meg kiszolgálni.

Alap, hogy ha nem is rendmániás, akkora tisztaságot tartson már maga körül, hogy ne kellejen titkolni és szégyelleni, meg mitől lenne olyan nagy felfordulás, ha szinte sosincs otthon. Az egy hónapja megivott kávé bögréje a mosogatóban?

Bárhogy is van, én sztornóznám. Kiröhög, mikor valós problémát hozol fel, mondjuk nem célozgatni kellett volna, hanem teljesen komyolan mondani. Önkényesen eldönti mindneki más igényeire tojva mennyit van ott, mikor megy, nem enged fel magához... Ez már túl sok lenne szerintem akkor is, ha ma este átmehetnétek.

Ha bizonyosságot akarsz (bár én nem vesződnék már ezzel sem), akkor ma, pénteken szuépen közlöd, hogy menjetek át. nem kell ott aludni, de látni szeretnéd hol él. Ha kifogást keres, akkor mondhatod, hogy rendben, ez esetben is kénytelen lesz akkor hazamenni, csak így most már akkor egyedül és többet ne fáradjon azzal sem, hogy keres, köszönöd szépen a lehetőséget a párkapcsolatra, nem élnél vele.

2021. febr. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Jut eszembe, még eteted is esetleg, vagy a kajába azért nagy kegyesen beszáll?

edzés után különösen éhes lehet, de gondolom enni se megy el utána, ha fürödni is egyből hozzád megy.

Egy főnyeremény ez a pasi, de tényleg, így látalanban is egyből levágni...

Kérdező, ne légy butus, vágd ki a fenébe, nyuglődjön vele az, akinek hat anyja van!

2021. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Leírom kb a párbeszédet ami lezajlott most köztünk:

Én: mehetnénk ma hozzád

ő: most annyira nem alkalmas, zavaró tényező a lakótársam

Én: mindig ezt mondod, nekem is ugyanúgy vannalük lakótársaim, ez nem lehet kifogás

ő: múltkor is hívtalak mikor nem volt ott a lakótársam, de te nem jöttél

Én: mivel másnap vizsgáztam, ezt nem is értem így hogy gondoltad

ő: hát de én hívtalak, csak rajtad állt

Én: mehetünk ma hozzád vagy ne?

ő: legyen


1 óra múlva


ő: inkább én megyek át hozzád mégis

Én: mond az inkább hogy nincs kedved kitakarítani

Ö: hát ez is igaz

Én: nekem ma már nincs kedvem találkozni, és nem is lesz többet

ő:ezért pukkadsz mert nem lehetünk nálam?

Én: nagyon eltaláltad. Ez is nem kapcsolat, hogy én beengedleg az életembe (lakásomba), te meg ennyire félted tőlem a magát szvérádat.

Ö: ahogy gondolod.


Úgyhogy vége, egy ilyen emberért nem kár

2021. febr. 19. 13:28
 25/26 Hellmano ***** válasza:
100%

Ezen a párbeszéden is látszik, hogy flegmára vette a figurát és nagyon nem hatotta meg, hogy vége a dolognak. Szóval nem vesztettél sokat vele, hogy többet nem kell kerülgetned.


Útóirat.: Átmehetek ma hozzád? :D (vicc ám :) )

2021. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, én téged sem értelek.

Miért nem állsz a sarkadra? Nem viccesen meg félig nevetve kell jelezni neki, hanem komolyan elmondani. Ne hárítson, meg ne utalgass, konkrétan mondd el neki a problémát.

2021. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!