Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1,5 hónap ismerkedés/járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónap ismerkedés/járás után mennyire normális, hogy a barátom ennyire otthon érzi magát nálam? bővebben

Figyelt kérdés

Egy városban vagyunk, egyetemisták, lakásban mindketten, mindkettőnknek vannak lakótársai. Neki 1, nekem 2 lakótársam.

Nem rég kezdtünk ismerkedni, járni.

Mindig ő jön át hozzám, nálam alszik. Ő még soha nem hívott magához, ezért vagyunk mindig nálam.

Mostanában nagyon otthon érzi magát ott. Edzés után nem tusol hanem nálam, meg úgy általában ha itt alszik mindig itt tusol. Hozza a tusfürdőjét, váltás alsót. (én eddig ha valamelyik barátomnál ott aludtam, indulás előtt mindig letusoltam)

Nyilván a többiek sem örülnek hogy van ott +1 "lakó", aki használja a vizet.

Ez teljesen oké lenne ha egyedül élnék, de mondjuk 1.5 hónap után lehet hogy ott se tartanám teljesen jónak.

Többször mondtam hogy menjünk az ő albérletébe, de mindig jött valami kifogással. Hogy a lakótársa zavaró tényező, most nincs kitakarítva.

23L, ő is 23F


2021. febr. 18. 20:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Ez mindkettőtökre nézve ciki. Meg sem kellett volna neki engedni az ottalvást anélkül, hogy átbeszélnéd a lakótársaiddal, ill. legalább a vízhasználatot meg kellene beszélni. Neki meg az, hogy kb. meg sem kérdez téged, és úgy viselkedik, mintha otthon lenne, csak épp fizetni nem fizet.
2021. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Hellmano ***** válasza:
100%
Mondjuk így spórol a saját vízfogyasztásukkal és ugye albiban ezen osztozkodás megy meg vita ki mennyit használ stb. Lehet a saját albijában sem nézik jó szemmel, hogy sokat használja a vízet...
2021. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Beszéltem a lakótársaimmal erről, hogy néha ott aludna a barátom. Mindenkinek teljesen oké volt, mert heti 1 alkalomról volt akkor szó.

De ez mostanában nagyon megsűrűsödött.

2021. febr. 18. 20:58
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem nem csak a zuhanyzással van baj. Sőt, szerintem az egyáltalán nem lenne baj, hogy ott zuhanyzik, higiénikus. Viszont ha ez tényleg gyakori, akkor illene beszélni a többi lakóval erről. Az viszont nem okés, hogy sose lehettek nála. Mondd neki, hogy igenis kíváncsi vagy, és ha nem mehetsz át (nem, nem kell egyből ottaludni, de legalább juss el odaáig?), akkor addig ő sem jöhet. Hárpiásan hangzik, de így igazságos, mondjuk.
2021. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Múltkor már kicsit viccesen, de félig komolyan mondtam neki, hogy fizetem a lakbért és lassan 4 felé kell hogy osszuk a rezsit. De csak röhögött
2021. febr. 18. 21:03
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy te nem mehetsz hozzá? Ez így sz..r! Ugyanúgy van lakótársad neked is.

Szerintem ez nem komoly így.

2021. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Ne röhögjön hanem fizessen pénzt. Ez téged kihasznál!

Na ezért nem bírtam a velem egykorú fiúkat!!!

2021. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
De basszus, akkor kellett volna újra megbeszélni velük meg vele is normálisan, amikor elkezdett önkényesen többet jönni. Mi vagy te, a csicskája, hogy nem vagy hajlandó azt mondani neki, hogy a lakótársaiddal szemben nem fair, hogy többet jön és b...ik belefizetni?
2021. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Nehogy már pár liter vízen legyünk fennakadva, könyörgöm. Úgy gondolom, ha valakivel komolyan tervezünk, nem sajnálunk tőle pár liter vizet. Ha annyira zavar viccesen jelezd neki. Elhiszem, hogy nem könnyű stb, de szerintem egy kapcsolat egyébként is kétoldalú, adok-kapok. Lásd: te "megfürdeted", ő rendel kaját
2021. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Valoszinuleg baratnoje van, es neki gyanus lenne, ha tusolna, mielott elmegy otthonrol, ezert tusol nalad. En kicsit nyomoznek utana, lehet erdekes dolgokra bukkannal...

N.

2021. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!